Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Żużel na żywo. Transmisja PGE Ekstraliga LIVE

żużel na żywo
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Żużel na żywo. Transmisja PGE Ekstraliga LIVE

W piątkowy wieczór wyjątkowo odbędzie się tylko jedno spotkanie w ramach PGE Ekstraligi. Taka decyzja dotycząca terminarza jest oczywiście spowodowana meczem reprezentacji Polski na Euro 2024.

Polacy zagrają z Austrią o godzinie 18:00. Potem kibice żużla prawdopodobnie zmienią kanał i będą oglądać ciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa. Wrocławianie postarają się zatrzymać rozpędzonych częstochowian.

Obie drużyny mają za sobą już kilka emocjonujących spotkań w tym sezonie. Sparta Wrocław, aktualny wicemistrz Polski, prezentuje się bardzo solidnie, a ich liderzy, tacy jak Bewley i Łaguta, regularnie dostarczają punktów. Włókniarz Częstochowa, mimo pewnych wahań formy, również pokazuje swoją siłę, szczególnie na własnym torze, gdzie potrafią stawić czoła każdemu przeciwnikowi​. Kibiców mogła jednak zaciekawić rywalizacja na zielonogórskim owalu. Sparta przegrała z Falubazem dość wyraźnie, a po paru dniach na tym samym stadionie pewne zwycięstwo odniosła ekipa z Częstochowy.

Relację LIVE z meczu Betard Sparta WrocławKrono-Plast Włókniarz Częstochowa będzie można śledzić na naszym portalu pod tym linkiem.

439960938 10229026240055004 3064102763856604127 n
Fot. Paweł Wilczyński
Żużel
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *