Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Żużel na żywo. Niedzielna PGE Ekstraliga LIVE

żużel na żywo
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Żużel na żywo. Niedzielna PGE Ekstraliga LIVE

Niedziela, 9 czerwca to kolejny dzień, który kibice żużla spędzą na stadionach lub przed telewizorami, oglądając swoje ukochane drużyny. Gdzie będzie można oglądać transmisje meczów z dwóch najwyższych poziomów rozgrywkowych?

Na niedzielne popołudnie zaplanowano po dwa spotkania w PGE Ekstralidze oraz Metalkas 2. Ekstralidze. Fanów czeka więc zatem cała masa emocji. Najpierw rozgrzewka na zapleczu elity. #OrzechowaOsada PSŻ Poznań zmierzy się z Texom Stalą Rzeszów w niezwykle istotnym dla gospodarzy spotkaniu już nie tylko w kontekście utrzymania w lidze, ale być może nawet walki o awans do fazy play-off. Równolegle toczyć się będzie z kolei mecz Abramczyk Polonii Bydgoszcz z Innpro ROW-em Rybnik.

Po emocjach Metalkas 2. Ekstraligi przeniesiemy się do Zielonej Góry oraz Torunia, gdzie rozdane zostaną punkty w najwyższej lidze. Falubaz podejmie o 16:30 Betard Spartę Wrocław, natomiast KS Apator zmierzy się z ebut.pl Stalą Gorzów w hicie 8. kolejki PGE Ekstraligi. Oba spotkania będzie można śledzić LIVE na naszym portalu.

METALKAS 2. Ekstraliga:
• 14:00 – #ORZECHOWAOSADA PSŻ Poznań – TEXOM Stal Rzeszów
• 14:00 – Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Innpro ROW Rybnik
PGE Ekstraliga:
• 16:30 – NovyHotel Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
• 19:15 – KS APATOR Toruń – ebut.pl Stal Gorzów

Jakub Miśkowiak
Fot. Paweł Wilczyński
Żużlowiec Falubazu
Fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *