Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Kontuzja Pawła Przedpełskiego?! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Kontuzja Pawła Przedpełskiego?!

Paweł Przedpełski

Żużel. Kontuzja Pawła Przedpełskiego?!

Ostatnie 2 mecze Pawła Przedpełskiego przyniosły poprawę, podczas domowego spotkania z Wilkami Krosno zdobył on 8 punktów z 3 bonusami. Piątkowe zawody w Gorzowie również układały się dobrze dla 28-latka, jednak w biegu czternastym miał miejsce upadek zawodnika, który mógł zaniepokoić kibiców Apatora.

Żużel. Kolejny kontrakt w Częstochowie!

Na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia Przedpełski nie złożył się, tylko pojechał prosto, upadając na tor. Na początku wydawało się, że był to jakiś defekt motocykla, jednak okazało się to nieprawdą, gdyż zawodnikowi spadł laczek w momencie, kiedy położył lewą nogę na torze, ona mu uciekła i 28-latek pojechał prosto. Po upadku widzieliśmy, że Przedpełski złapał się za lewą rękę, która mocno ucierpiała. Żużlowiec z podejrzeniem złamania nadgarstka pojechał na badania i jeszcze nie wiadomo, co z jego stanem zdrowia.

Ewentualna kontuzja Pawła Przedpełskiego to ogromny cios dla zespołu Apatora, który, jak pokazał mecz w Gorzowie, przebudził się i mógł walczyć nawet o medale. Teraz jednak sprawa ta skomplikowała się, bo w ćwierćfinale “Anioły” zmierzą się z Motorem Lublin, lublinianie pomimo osłabienia będą ogromnym faworytem, jeśli ze składu torunian wypadnie 28-latek.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×