Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Kolejny lider opuści Landshut Devils?! Wybierze Rzeszów, czy Bydgoszcz? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Kolejny lider opuści Landshut Devils?! Wybierze Rzeszów, czy Bydgoszcz?

Żużel

Żużel. Kolejny lider opuści Landshut Devils?! Wybierze Rzeszów, czy Bydgoszcz?

Drużyna Landshut Devils zakończyła już swój obecny sezon w rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej. Diabłom udało się uzyskać awans do upragnionych play-offów, jednak w ćwierćfinale zostali boleśnie pokonani przez Polonię Bydgoszcz. Teraz Niemcy mogą pożegnać się ze swoim kolejnym liderem Kaiem Huckenbeckiem.

30-latek po świetnym sezonie na zapleczu PGE Ekstraligi jest rozchwytywany przez kluby. Starania o niego prowadzą Polonia Bydgoszcz oraz Stal Rzeszów, która najprawdopodobniej awansuje do 1. Ligi. Na tę chwilę Niemiec nie zdecydował, gdzie pojedzie w przyszłym sezonie, jednak bliżej jest mu do bydgoskiego zespołu.

Kai Huckenbeck może być drugim zawodnikiem, zaraz po świetnie dysponowanym Dimitriu Berge, który opuści drużynę z Landshut i skieruje się do innych zespołów z ekstraligowego zaplecza. Odejście 30-latka na pewno byłoby bardzo bolesne, gdyż legitymuje się on średnią ponad 2, co czyni go jednym z lepszych pierwszoligowców.

Żużel
Fot. Łukasz Wilk
Landshut Devils
Fot. Łukasz Wilk

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×