Żużel - Best Speedway Tv

Kai Huckenbeck z kontuzją po SEC w Gustrow! Czy pojedzie w niedzielnym meczu?! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kai Huckenbeck z kontuzją po SEC w Gustrow! Czy pojedzie w niedzielnym meczu?!

Żużel

Kai Huckenbeck z kontuzją po SEC w Gustrow! Czy pojedzie w niedzielnym meczu?!

W sobotnich zawodach z cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy w Gustrow na tor upadł Niemiec, Kai Huckenbeck. Ulubieniec niemieckiej publiczności zahaczył hakiem o bandę i przeleciał przez kierownicę. Zawodnik podniósł się jednak i o własnych siłach wrócił do parku maszyn, a następnie kontynuował udział w zawodach. Niestety dla lider Landshut Devils sobotni wypadek nie obył się bez konsekwencji.

Wiktor Przyjemski pojedzie jako “dzika karta” podczas rundy SEC w Bydgoszczy

Huckenbeck udał się do szpitala na badania, a kiedy poznał on diagnozę, podzielił się on za pośrednictwem mediów społecznościowych ze swoimi fanami informacją na temat swojego stanu zdrowia. Żużlowiec napisał, że doznał on urazu prawego ramienia i teraz czeka go krótka przerwa, jednak weźmie on udział w niedzielnym spotkaniu 1. Ligi Żużlowej, kiedy jego Landshut Devils powalczą z PSŻ-em Poznań. Ta informacja z pewnością bardzo ucieszyła kibiców drużyny z Landshut, która w najbliższym meczu powalczy o awans do fazy play-off.

Kai Huckenbeck jest liderem niemieckiej drużyny, na tę chwilę posiada on średnią na poziomie 1,985, co jest najlepszym wynikiem w całym zespole. Niewątpliwie strata tak ważnego zawodnika, jak Huckenbeck, nie wpłynęła by dobrze na dyspozycję zespołu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×