Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Polonia tłumaczy, co dzieje się z Przyjemskim

Motor Lublin
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Jakub Bielak

Polonia tłumaczy, co dzieje się z Przyjemskim

Wiktor Przyjemski zaliczył groźny upadek podczas finału MIMP. Choć od tego zdarzenia minęło już pięć dni, nadal dokładnie nie wiemy, co stało się 18-latkowi oraz kiedy można spodziewać się jego powrotu na tor. Komunikat w tej sprawie w poniedziałek wydała Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Wiktor Przyjemski czuje się dobrze, jest w Bydgoszczy. W najbliższych dniach przejdzie kolejne szczegółowe badania, po których będzie wiadomo więcej na temat stanu jego zdrowia i występów w nadchodzących zawodach.

Wiemy, że bardzo czekacie na kolejne wiadomości, ale wszystkie szczegóły podajemy po badaniach i konsultacjach lekarskich, by przekazać Wam potwierdzone informacje.

Dużo zdrowia, Wiktor!” – tak brzmi komunikat wydany przez bydgoski klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kibice Polonii będą więc musieli uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości. 18-latek nadal nie przeszedł wszystkich szczegółowych badań, a klub nie chce podawać nieoficjalnych informacji. Utrata Przyjemskiego przed meczami półfinałowymi w 1. Lidze byłaby dla zespołu znad Brdy ogromnym ciosem. Młody zawodnik jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem drużyny i legitymuje się średnią 2,500 punktu na bieg, tym samym otwierając klasyfikację najskuteczniejszych żużlowców zaplecza PGE Ekstraligi.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *