Żużel - Best Speedway Tv

Szok! Lider opuszcza Landshut Devils | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szok! Lider opuszcza Landshut Devils

WIlki Krosno

Szok! Lider opuszcza Landshut Devils

Dimitri Berge nie będzie już w sezonie 2024 bronił barw drużyny Trans MF Landshut Devils. O decyzji Francuza poinformował na Twitterze menadżer drużyny, Sławomir Kryjom.

“Dimitri Berge dzisiaj podjal decyzje o odejsciu. Dzieki i powodzenia Dimi w nowym klubie i dalszej karierze. Cos sie konczy, cos zaczyna” – napisał na mediach społecznościowych Kryjom (pisownia oryginalna)

Berge zapewne odchodzi z niemieckiego klubu w poszukiwaniu wyzwań, a także większych pieniędzy. Z drużyną Trans MF Landshut Devils nie miał możliwości, aby awansować do PGE Ekstraligi. W innym zespole może powalczyć o awans, a swoją dobrą dyspozycją także zapracować na szansę na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Do tego jednak daleka dla Francuza droga. Niemniej jednak jego rodak, David Bellego pokazał, że ekstraligowa przygoda jest możliwa.

Berge plasuje się aktualnie na 11. miejscu pod względem średniej biegopunktowej w 1. Lidze Żużlowej. Jest pod tym względem drugim najlepszym zawodnikiem zespołu z Niemiec. Wyprzedza go tylko Kai Huckenbeck.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×