Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. Ekipa TeamBOLL już na torze!

Żużel
Fot. Michał Szmyd

Autor: Marcin Boroch

Żużel. Ekipa TeamBOLL już na torze!

Reprezentanci #TeamBOLL już szlifują swoją formę podczas obozu przygotowawczego w chorwackim Gorican. Pogoda marcowa za granicami naszego kraju jest na tyle ładna, że czołowi zawodnicy najwyższego szczebla rozgrywkowego w naszym kraju mogą w spokoju i bez obaw robić swoje pierwsze kółka na torze, gdzie praktycznie co roku gości jedna z rund zaliczana do Grand Prix.

Niemiecka firma BOLL znana jest bardzo dobrze w środowisku żużlowym za sprawą swoich działań sponsorskich, bowiem od lat wspiera zawodników związanych ze sportami motorowymi. W swoich szeregach mieli takich zawodników, jak: Tomasz Gollob, Chris Louis, Rafał Dobrucki, Piotr Świst, Lee Richardson, Rune Holta, Fredrik Lindgren, Grigorij Laguta czy Max Fricke.

Od dwóch dni w chorwackiej miejscowości Gorican, gdzie od kilku lat rozpoczyna się rywalizacji o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata trwa zgrupowanie, przygotowujące zawodników PGE Ekstraligi do zbliżającego się sezonu. Obecnie szeregi niemieckiej firmy reprezentują bardzo znani zawodnicy, tacy jak: medalista Mistrz Europy i Mistrz Świata — Mikkel Michelsen i Martin Vaculik, byly Mistrz Globu Jason Doyle, nadzieja czeskiego speedwaya — Jan Kvech czy obiecujący junior — Bartosz Bańbor. Niestety z powodu kontuzji swoich pierwszych kółek nie może kręcić nowy nabytek beniaminka PGE Ekstraligi, Piotr Pawlicki.

430797973 1082481056125308 6854835531279521657 n
Fot. Jakub Malec
Czeskiej Extralidze
Fot. Arek Siwek

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *