Żużel - Best Speedway Tv

Znamy składy na szlagier 2. kolejki PGEE | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy składy na szlagier 2. kolejki PGEE

Znamy składy

Znamy składy na szlagier 2. kolejki PGEE

W niedzielę (16 kwietnia) dojdzie do absolutnego hitu 2. kolejki PGE Ekstraligi. Tauron Włókniarz Częstochowa podejmie na „Arenie zielona-energia.com” aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, Platinum Motor Lublin. Trenerzy obu zespołów odkryli właśnie swoje karty na to niezwykle emocjonująco zapowiadające się spotkanie.

Marek Cieślak nie wątpi w swoich zawodników – “Ta drużyna powinna pokazać się z dobrej strony”

„Lwy” wystawiły najmocniejsze zestawienie na czele z duetem Duńczyków Leon Madsen-Mikkel Michelsen. W składzie gospodarzy znalazł się także Kacper Woryna. Popularny „Woryn” nie był zdolny do jazdy w czasie inauguracji ligowego sezonu w Wielką Sobotę (8 kwietnia) w Grudziądzu, gdzie „Biało-Zieloni” rywalizowali z tamtejszym ZOOleszcz GKM-em. Teraz w Częstochowie mają nadzieję, że niespełna 27-latek wróci do pełni sił przed niedzielnym starciem.

Również głodne zwycięstw lubelskie „Koziołki” postanowiły desygnować swoje najmocniejsze armaty. Mowa choćby o Bartoszu Zmarzliku i Dominiku Kuberze, którzy przed startem najwyższej klasy rozgrywkowej osiągali bardzo wysokie rezultaty. Przykładem tego mogą być wspomniane wcześniej MPPK, rozegrane na rzeszowskim obiekcie. W tym turnieju bowiem zwyciężyli zawodnicy Motoru. Po stronie lublinian pokaże się też Fredrik Lindgren. Szwed startował w ekipie Włókniarza w latach 2018-2022, zdobywając wraz z nią dwa brązowe medale DMP.

TAURON Włókniarz Częstochowa
9. Leon Madsen
10. Jakub Miśkowiak
11. Maksym Drabik
12. Kacper Woryna
13. Mikkel Michelsen
14. Kajetan Kupiec
15. Franciszek Karczewski
16.

Platinum Motor Lublin
1. Jarosław Hampel
2. Dominik Kubera
3. Fredrik Lindgren
4. Jack Holder
5. Bartosz Zmarzlik
6. Kacper Grzelak
7. Mateusz Cierniak
8.

Składy za: wlokniarz.com

fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×