Żużel - Best Speedway Tv

Znamy skład reprezentacji Polski na finał DPŚ! Trener Dobrucki zadecydował | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy skład reprezentacji Polski na finał DPŚ! Trener Dobrucki zadecydował

Skład reprezentacji Polski

Znamy skład reprezentacji Polski na finał DPŚ! Trener Dobrucki zadecydował

Na dwa dni przed wielkim finałem Drużynowego Pucharu Świata selekcjoner reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki ogłosił piątkę swoich wybrańców. W składzie naszej kadry nie ma raczej żadnych zaskoczeń. Selekcjoner desygnował do boju silną piątkę żużlowców, w której ciężko wskazać tego, który zawody zacznie jako rezerwowy.

Jakub Krawczyk dementuje plotki o swoim transferze “Na razie są tylko rozmowy”

Kapitanem zespołu jest oczywiście Bartosz Zmarzlik. Oprócz niego w sobotniej rywalizacji udział wezmą Maciej Janowski, Patryk Dudek, Dominik Kubera oraz Janusz Kołodziej. Mimo wielu problemów w sezonie 2023 w składzie znaleźli się “Magic” i “Duzers”. Za pierwszym z nich przemawia świetna znajomość toru, natomiast drugi w ostatnich tygodniach odzyskał formę i stanął po raz pierwszy w sezonie na podium zawodów z cyklu Grand Prix.

Skład reprezentacji Polski na finał Drużynowego Pucharu Świata uzupełniają Dominik Kubera oraz Janusz Kołodziej. 24-latek wrócił miesiąc temu do ścigania po bardzo poważnej kontuzji kręgosłupa, ale już zdążył pokazać wysoką formę. Kołodziej to z kolei od lat jeden z najlepszych zawodników PGE Ekstraligi, który z reguły osiąga świetne wyniki na torze we Wrocławiu. Nie jest w tej chwili jasne, kto zacznie sobotnie zawody z pozycji rezerwowego, nie startując w pierwszej serii.

Skład reprezentacji Polski wybrany przez Rafała Dobruckiego:

Bartosz Zmazlik (kapitan)

Maciej Janowski

Patryk Dudek

Dominik Kubera

Janusz Kołodziej

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×