Żużel - Best Speedway Tv

Pełna mobilizacja! Zapowiedź Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zapowiedź

Pełna mobilizacja! Zapowiedź Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

Pełna mobilizacja! Zapowiedź Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

W niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza w ramach 9. kolejki PGE Ekstraligi gorzowska Stal podejmie zespół z Wrocławia. W pierwszym starciu obu drużyn górą byli goście, a mecz zakończył się wynikiem 46:44 dla wrocławian.

Gorzowianie nie mają powodów do zmartwień, obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. Stal Gorzów do tego spotkania przystąpi bez kontuzjowanego Mateusza Bartkowiaka. Nie wiadomo, czy w niedzielnych zawodach wystąpi Anders Thomsen. Kibiców z miasta nad Wartą cieszy postawa Bartka Zmarzlika, Szymona Woźniaka i Martina Vaculika. Dużo będzie zależeć od Patricka Hansena. Duńczyk w ostatnim czasie boryka się z problemami. Przed własną publicznością debiut zaliczy Oskar Paluch. 16- latek w tygodniu nie miał czasu na odpoczynek, brał udział w różnych zawodach, na których prezentował się świetnie. Pod numerem 14 wystąpi Oskar Hurysz.

Wrocławianie są zdeterminowani i zrobią wszystko, aby wywieźć z miasta na Wartą dobry rezultat. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ żółto-niebiescy przegrali u siebie jedynie z Lublinem. Jednak żużel to sport nieprzewidywalny i tu może zdarzyć się wszystko. W Gorzowie prawdopodobnie nie zobaczymy Gleba Czugunowa. Żużlowiec Sparty Wrocław zanotował fatalnie wyglądający upadek podczas turnieju jubileuszowego Taia Woffindena. Liderami zespołu są Maciej Janowski i Daniel Bewley. Tai Woffinden nie jest zadowolony ze swoich ostatnich występów. Jednak Brytyjczyk, potrafi odpalić w najważniejszych biegach. Formację młodzieżową tworzyć będą Bartłomiej Kowalski i Micha Curzytek.

Która drużyna zdobędzie punkt bonusowo? Kto wywalczy najwięcej punktów? Ile punktów wywalczy Oskar Paluch? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w niedzielne popołudnie.


Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław:
1. Gleb Czugunow
2. Daniel Bewley
3. Tai Woffinden
4. Zastępstwo zawodnika
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Michał Curzytek

Moje Bermudy Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculik
12. Patrick Hansen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Oskar Hurysz
15. Oskar Paluch

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

×