Żużel - Best Speedway Tv

Zagar może pojechać w barwach Apatora w PGE Ekstralidze | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zagar może pojechać w barwach Apatora w PGE Ekstralidze

Zagar

Zagar może pojechać w barwach Apatora w PGE Ekstralidze

Słoweński żużlowiec nie znalazł pracodawcy przed sezonem 2023. Podpisał on kontrakt “warszawski” z klubem z Torunia. Miało mu to pozwolić na spokojne znalezienie sobie pracodawcy już podczas trwającego sezonu. W najnowszym komunikacie GKSŻ przy nazwisku doświadczonego zawodnika pojawiła się jednak ciekawa zmiana.

Piątkowe mecze PGE Ekstraligi przełożone?!

Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała kolejny dokument potwierdzający przynależności klubowe zawodników na sezon 2023. Wcześniej Matej Zagar nie pojawiał się przy drużynie toruńskiej jako zarejestrowany do startów zawodnik. W najnowszym komunikacie widnieje jednak informacja, że Słoweniec został zgłoszony do rozgrywek Drużynowych Mistrzostw Polski. Oznacza to, że może on pojechać w barwach For Nature Solutions Apatora Toruń w PGE Ekstralidze.

Na razie ciężko uwierzyć, by Zagar rzeczywiście dostał swoją szansę w lidze, niemniej jednak sytuacja na pewno jest interesująca. Przypomnijmy, że w składzie toruńskich “Aniołów” jest przewaga zawodników z polską licencją, co oznacza, że w teorii miejsce w składzie dla Słoweńca mogłoby się znaleźć. Musiałby on jednak zastąpić Patryka Dudka czy Pawła Przedpełskiego, w co ciężko na chwilę obecną uwierzyć.

Fot. FIM Speedway Grand Prix

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×