Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Piątkowe mecze PGE Ekstraligi przełożone?!

PGE Ekstraligi
fot. Emilia Hamerska - Lengas

Autor: Jakub Bielak

Piątkowe mecze PGE Ekstraligi przełożone?!

W środę został odwołany zaplanowany na niedzielę debiut Wilków Krosno na własnym stadionie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Plotki mówią o tym, że w każdej chwili może zostać podjęta decyzja o przełożeniu dwóch kolejnych spotkań najbliższej kolejki. Mowa o piątkowych meczach PGE Ekstraligi w Gorzowie i Wrocławiu.

Gleb Czugunow: Chciałbym zdobywać więcej punktów

W Gorzowie jeszcze w środowe popołudnie odbył się sparing pomiędzy miejscową Stalą a Unią Leszno. Ze względu na niekorzystne prognozy pogody na „Jancarzu” po test-meczu miała zostać rozłożona plandeka. Ta na niewiele się jednak zda, jeśli opady będą również występować w porze piątkowego spotkaniu, a niestety jest taka szansa.

We Wrocławiu plandeka jest rozłożona, niemniej jednak również w kontekście tego spotkania PGE Ekstraliga z niepokojem patrzy na prognozy pogody. Na cały piątek są prognozowane opady, co może poskutkować odwołaniem meczu. W kuluarach już mówi się o możliwości przeniesienia spotkania na najbliższy wtorek. Dokładnie taki sam termin jest awaryjnie przygotowany dla spotkania w Gorzowie Wielkopolskim. Na oficjalne decyzje musimy jeszcze poczekać.

AKTUALIZACJA

Oba piątkowe mecze PGE Ekstraligi zostały przełożone. Mecz w Gorzowie pomiędzy miejscową Stalą a GKM-em Grudziądz odbędzie się we wtorek 18 kwietnia o godzinie 19:15, natomiast mecz we Wrocławiu pomiędzy Betard Spartą a Fogo Unią Leszno został przeniesiony na niedzielę, na godzinę 16:15.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×