Żużel - Best Speedway Tv

Wilki Krosno odkryją karty na sezon 2023 już 10 listopada! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wilki Krosno

Wilki Krosno odkryją karty na sezon 2023 już 10 listopada!

Wilki Krosno odkryją karty na sezon 2023 już 10 listopada!

Wiemy już kiedy poznamy skład Cellfast Wilków Krosno na przyszłoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Oficjalna prezentacja drużyny odbędzie się 10 listopada w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie przy ul. Kolejowej 1 i wtedy też zostaną odkryte wszystkie karty na historyczny sezon 2023.

Jak możemy się dowiedzieć, bilety na to wydarzenie będą dostępne od najbliższej środy, 2 listopada w kasie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w godzinach od 9:00 do 17:30 a ich cena wynosi 30zł i cały dochód zostanie przeznaczony na wymagany zakup motocykla do mini żużla, ponieważ zgodnie z wymogiem PGE Ekstraligi każdy klub musi prowadzić szkolenie w tym zakresie.

Texom Stal Rzeszów żegna się z sześcioma zawodnikami

Wracając do samej prezentacji zawodników Cellfast Wilków to już wiemy, że na pewno w przyszłym roku w ich barwach zobaczymy Andzeja Lebiediewa a także juniorów Krzysztofa Sadurskiego oraz wychowanka Kacpra Szope. Z nowych zawodników po raz pierwszy w barwach krośnieńskich powinniśmy ujrzeć byłego mistrza oraz wicemistrza świata-Jasona Doyle’a oraz Krzysztofa Kasprzaka.

Fot. Wilki Krosno

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Wilki Krosno odkryją karty na sezon 2023 już 10 listopada!

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×