Żużel - Best Speedway Tv

Wiktor Rafalski wypożyczony do Zdunek Wybrzeża Gdańsk | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wiktor Rafalski

Wiktor Rafalski wypożyczony do Zdunek Wybrzeża Gdańsk

Wiktor Rafalski wypożyczony do Zdunek Wybrzeża Gdańsk

Wiktor Rafalski został wypożyczony z GKM-u Grudziądz do Zdunek Wybrzeża Gdańsk do końca sezonu. 16-latek ma zadebiutować w nowym klubie już w piątek w Bydgoszczy w rewanżowym meczu ćwierćfinału eWinner 1. Ligi.

Wychowanek grudziądzkiego klubu swoją przygodę z motocyklami wiązał początkowo z motocrossem. Na żużlu zadebiutował w dopiero w ubiegłym roku, gdy jako 15-latek startował w rozgrywkach DMPJ, Nice Cup, Młodzieżowych Mistrzostwach Park Klubowych i eliminacjach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Jego kuzynem jest startujący w cyklu Grand Prix Paweł Przedpełski. W obecnym sezonie wystartował w dziewięciu wyścigach PGE Ekstraligi zdobywając punkt dla GKM w wyjazdowym meczu przeciwko Betard Sparcie Wrocław. W Ekstralidze U24 wystąpił w trzynastu meczach uzyskując średnią biegową 1,207.

– Cieszę się, że pojawiła się propozycja z Wybrzeża. Dostałem szansę na przynajmniej jeden dodatkowy start w lidze i to w meczu rangi ćwierćfinału play-off. Chciałbym dołożyć cenne punkty i pomóc drużynie awansować do półfinału – mówi Wiktor Rafalski dla oficjalnej strony Wybrzeża Gdańsk.

Fot. Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×