Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Wiktor Jasiński poza Stalą Gorzów w sezonie 2024

Żużel
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Jan Kamiński

Wiktor Jasiński poza Stalą Gorzów w sezonie 2024

Wciąż młody zawodnik, który zajmował w gorzowskim zespole pozycję do 24 roku życia ma za sobą trudny sezon. Szansy, jaką dostał poprzez jazdę praktycznie przez cały sezon, nie można zaliczyć do udanych i jego przyszłość w Stali Gorzów zdaje się być na razie przekreślona. Gdzie zatem uda się 22-latek?

Stanisław Chomski do końca wierzył i wspierał swojego podopiecznego, lecz w związku z chęcią walki o jak najwyższe cele, w następnym sezonie może zabraknąć miejsca dla po prostu przeciętnego Wiktora Jasińskiego. Sama Stal Gorzów od dawna pracuje nad wzmocnieniem jego pozycji, czego przykładem są prace nad ściągnięciem między innymi Jakuba Miśkowiaka. Sam zawodnik pożegnał już kibiców i dodał kilka ciepłych słów w podziękowaniu za całe wsparcie.

Wiktor doszedł do porozumienia z klubem i jak możemy przeczytać na portalu radia eska, najprawdopodobniej uda się na wypożyczenie do pierwszoligowej Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Nie jest wykluczone, że zawodnik wróci kiedyś do żużlowej elity, lecz na razie nie sprostał wyzwaniom i możliwe obniżenie presji oraz oczekiwań związanych ze startami przeciwko klubom ze ścisłej czołówki, może dobrze na niego wpłynąć.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *