Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

W Stali Gorzów walczą! Zostawić Zmarzlika czy walczyć o innych?! Jeden odejdzie i reszta ucieknie? Vaculik z konkretną ofertą od innego klubu!

W Stali Gorzów

Autor: Redakcja

W Stali Gorzów walczą! Zostawić Zmarzlika czy walczyć o innych?! Jeden odejdzie i reszta ucieknie? Vaculik z konkretną ofertą od innego klubu!

Mission Impossible

Prezesa Sadowskiego w Moje Bermudy Stal Gorzów czeka nie lada wyzwanie, afera związana z byłym już prezesem, które na pewno rzutują na problemy finansowe klubu, szarżująca inflacja, a tutaj trzeba budować skład na 2023 i przedłużać kontrakty z zawodnikami. Inflacja przekłada się na to, że trzeba dać podwyżki.

Nie od dziś wiadomo, że prawie wszyscy zawodnicy w Gorzowie mają propozycje kontraktów w innych klubach PGE Ekstraligi, a są to zawodnicy z TOP15 PGEE! Dlatego przed prezesem Stali Gorzów bardzo trudne zadanie i jeśli uda mu się zatrzymać w Stali trzech z tej czwórki Zmarzlik, Vaculik, Thomsen i Woźniak, to można powiedzieć, że prezes zdał egzamin i zrobił mega dobrą pracę.

Jaka taktyka?

Ciekawi jesteśmy, jaką taktykę przyjmie prezes Sadowski? Czy zrezygnuje ze swojego lidera, Bartosza Zmarzlika przy tym, że może bardzo dużo kosztować i bardzo obciążyć prace klubu finansowo, czy może poświęci np. dwóch seniorów, aby zatrzymać niekwestionowanego lidera Zmarlika. Na chwile, obecną ciężko nam przyjąć wariant, że zatrzyma wszystkich swoich czterech wspomnianych seniorów. A jeśli tego dokona, to pierwsi pobiegniemy i pogratulujemy.

DSC 0137
W Stali Gorzów walczą! Zostawić Zmarzlika czy walczyć o innych?! Jeden odejdzie i reszta ucieknie? Vaculik z konkretną ofertą od innego klubu! 2

Inni kuszą!

Wiemy, że konkretną ofertę ma Martin Vaculik z Zooleszcz GKM Grudziądz, ponoć w Grudziądzu w poszukiwaniu lidera drużyny dają 20% więcej do aktualnego kontraktu, który lada dzień ma się określić co do złożonej propozycji. Bartosza Zmarzlika kusi Motor Lublin, Anders Thomsen jest też mile widziany w Grudziądzu jak i Częstochowie. A Szymona Woźniaka widzieliby w swoich szeregach w Bydgoszczy po awansie do PGE Ekstraligi, ale i Grudziądz kontaktował się z nim w poszukiwaniu wartościowego polskiego serniora.

Poświęcą Thomsena?

Patrząc na skład Moje Bermudy Stal Gorzów ważna jest czwórka zawodników o nazwiskach Zmarzlik, Vaculik, Wozniak, Paluch. Powinien być to w teorii trzon zawodników, a mówią o tym sami kibice, na meczach żużlowych podczas pogawędek miedzy biegowych patrząc na dobro drużyny. A takiego Thomsena można wymienić na opcje typu Rasmusa Jensena czy Kurtza.

fot. własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *