Żużel - Best Speedway Tv

W poniedziałek egzamin o polską licencję dla Łaguty i Sajfutdinowa! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
egzamin

W poniedziałek egzamin o polską licencję dla Łaguty i Sajfutdinowa!

W poniedziałek egzamin o polską licencję dla Łaguty i Sajfutdinowa!

W poprzednim sezonie zarówno Emil Sajfutdinow jak i Artiom Łaguta nie mogli występować w rozgrywkach PGE Ekstraligi ze względu na wykluczenie wszystkich zawodników posiadających rosyjską licencję. W zbliżającym się sezonie obaj zawodnicy postarają się o zdobycie polskiej licencji która umożliwi im jazdę w najlepszej lidze świata.

Janusz Kołodziej: „Ja będę się starał tak jak w poprzednim sezonie jak i innych latach też o jak najlepszy wynik, a co z tego wyniknie to czas pokaże”

Egzamin w którym wezmą udział obaj zawodnicy odbędzie się w Warszawie 13 marca o godzinie 15;30. Będzie się on składał jedynie z części teoretycznej, gdyż dotyczy on aktywnych zawodników więc nie ma potrzeby sprawdzać ich zdolności praktycznych. Jeśli wszystko pójdzie po myśli zawodników, w spokoju będą mogli się przygotowywać do nadchodzącego sezonu w swoich klubach. Do tego samego egzaminu podejdzie również Kamil Nowacki który powraca do żużla po przerwie.

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×