Żużel - Best Speedway Tv

Janusz Kołodziej: "Ja będę się starał tak jak w poprzednim sezonie jak i innych latach też o jak najlepszy wynik, a co z tego wyniknie to czas pokaże" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Janusz Kołodziej

Janusz Kołodziej: „Ja będę się starał tak jak w poprzednim sezonie jak i innych latach też o jak najlepszy wynik, a co z tego wyniknie to czas pokaże”

Janusz Kołodziej: „Ja będę się starał tak jak w poprzednim sezonie jak i innych latach też o jak najlepszy wynik, a co z tego wyniknie to czas pokaże”

Janusz Kołodziej był gościem magazynu Best Speedway TV. Zawodnik Unii Leszno odpowiedział na pytanie jednego z widzów na czacie, w kwestii jego dużej odpowiedzialności za wynik Unii w zbliżającym się sezonie.

Cellfast Wilki Krosno zaprezentowały nowy kevlar na sezon 2023!

Sezon 2022 był nie zwykle udany dla Janusza Kołodzieja jeśli chodzi o indywidualne wyniki, wystąpił w 15 spotkaniach i 75 biegach zdobywając 173 punkty i 9 bonusów co dało mu średnią 2,427 i 3 miejsce na liście klasyfikowanych. W cyklu Tauron SEC Kołodziej walczył do samego końca o złoty medal jednak nie udało się i to Leon Madsen cieszył się ze zwycięstwa.

Wychowanek tarnowskiej Unii w magazynie Best Speedway TV wypowiedział się o odpowiedzialności za wynik, która będzie spoczywać na jego barkach w leszczyńskiej drużynie, przed którą zapowiadana jest walka o utrzymanie się w elicie.

– Drużyna się składa z 7 zawodników albo 8 w zależności czy jest rezerwowy więc wydaje mi się, że wszyscy muszą dobrze jechać, wszyscy muszą o to walczyć. Ja będę się starał tak jak w poprzednim sezonie jak i innych latach też o jak najlepszy wynik, a co z tego wyniknie to czas pokaże. Można było powiedzieć, że w tamtym roku też nikt się nie będzie spodziewał tego, że ten sezon wyglądał w lidze okazale jak dla mnie. Chcę się zawsze jak najlepiej, nie zawsze to wychodzi miejmy nadzieje, że w tym roku będą kontuzje omijać, a o wynik będziemy walczyć. – powiedział Janusz Kołodziej

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×