Żużel - Best Speedway Tv

W niedzielę w PGE Ekstralidze bez gwiazd?! DME w Pardubicach przełożone | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W niedzielę w PGE Ekstralidze bez gwiazd?! DME w Pardubicach przełożone

PGE Ekstralidze

W niedzielę w PGE Ekstralidze bez gwiazd?! DME w Pardubicach przełożone

Finał “B” Drużynowych Mistrzostw Europy w czeskich Pardubicach został odwołany na dzień przed zawodami. Rezerwowy termin dla sobotnich finałów DME to… niedziela. W Pardubicach wystartują jednak zarówno Mikkel Michelsen jak i Daniel Bewley, a więc zawodnicy, którzy mają zaplanowane niedzielne spotkania w PGE Ekstralidze.

Niekochani – Krótka droga od sympatii do antypatii

W Pardubicach już wiedzą, że zawody nie odbędą się w sobotę, jednak nikt tak naprawdę nie zna dalszego planu działania. Przewodniczący Wyścigów Torowych FIM Europe, Piotr Szymański powiedział, że wszyscy spotkają się na czeskim stadionie w sobotę, dokładnie wtedy gdy pierwotnie miały ruszać zawody.

Decyzja należy do zawodników, a ci podobno w większości nie chcą jechać w niedzielę, szczególnie, że nie ma żadnej gwarancji, że tor będzie nadawał się do ścigania. W najgorszej sytuacji są Mikkel Michelsen oraz Daniel Bewley, którzy w niedzielę powinni rywalizować w PGE Ekstralidze. O ile Sparta Wrocław przy przekładaniu spotkania na niedzielę wiedziała o takiej ewentualności, o tyle termin meczu Tauron Włókniarza Częstochowa był ustalony odgórnie.

W Częstochowie liczą jednak na to, że nawet jeśli zawody w Pardubicach się odbędą, to Michelsena uda się przetransportować pod Jasną Górę. Mecz w Częstochowie zaczyna się bowiem dopiero o 19:15, z kolei w kontekście przełożonych zawodów DME, mówi się o godzinie 11:00, jako planowanego rozpoczęcia zawodów.

Fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×