Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

W Lesznie na pierwsze ściganie muszą jeszcze poczekać. Wtorkowy sparing odwołany

Unia Leszno
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

W Lesznie na pierwsze ściganie muszą jeszcze poczekać. Wtorkowy sparing odwołany

W ostatnich dniach wiele zaplanowanych meczów towarzyskich nie doszło do skutku. Powodem była pogoda, która nie jest łaskawa dla żużlowców dopiero co rozpoczynających sezon. Podobnie do innych test meczów stało się ze spotkaniem Fogo Unii Leszno i Ebut.pl Stali Gorzów. Starcie obu ekip nie dojdzie do skutku. Oznacza to, że leszczyńscy kibice na oglądanie rywalizacji w swoim mieście będą musieli jeszcze poczekać.

Dzisiaj leszczyńska Unia miała podejmować u siebie w meczu towarzyskim ekipę Stali Gorzów. Start zawodów zaplanowany był na godzinę 16:30. Chwilę po 15 klub poinformował jednak w mediach społecznościowych, że ze względu na niekorzystne warunki torowe. Ogłoszenie to wywołało lawinę komentarzy kibiców, którzy krytycznie odnosili się do decyzji o przeniesieniu zawodów. Warto dodać, że pierwsi kibice zdążyli już pojawić się pod stadionem, a także to, że w Lesznie od rana świeciło słońce.

W nadchodzący czwartek Unia Leszno u siebie zmierzyć się ma natomiast z zespołem Betard Sparty Wrocław. W przypadku rywalizacji obu ekip również do skutku nie doszło pierwsze starcie, które miało odbyć się w poniedziałek. Z kolei w jutro 27 marca leszczynianie pojadą do Gorzowa, gdzie pojadą z ekipą miejscowych. Przypomnijmy, że już wcześniej odwołane zostały dwa sparingi Unii, w których zmierzyć miała się ona z Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Unia Leszno
Fot. Czarny Productions
Żużel
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *