Żużel - Best Speedway Tv

W Krośnie znowu problemy z torem. Stal Gorzów nie chce, by mecz się dziś odbył! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Krośnie znowu problemy z torem. Stal Gorzów nie chce, by mecz się dziś odbył!

Krośnie

W Krośnie znowu problemy z torem. Stal Gorzów nie chce, by mecz się dziś odbył!

Nie kończy się temat owalu w Krośnie. Podczas poprzednich domowych meczów Cellfast Wilków rywale zgłaszali uwagi do nawierzchni toru. Tym razem ebut.pl Stal Gorzów chce przełożyć mecz według informacji przekazanych przez Mateusza Kędzierskiego z Canal+.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz po sensacyjnym początku spotkania odrobiła straty i wygrała z ebebe PSŻ Poznań [RELACJA]

Jak przekazała Natalia Pietrucha z Canal+ już o godzinie 14:00 było wiadome, że tor jest nieregulaminowy. Od tego momentu trwały na nim prace. Niektórzy zawodnicy mówią, że tor w Krośnie jest niebezpieczny i lepiej te zawody przełożyć. Złe przygotowanie nawierzchni ma być spowodowane opadami deszczu w drugiej połowie tygodnia na Podkarpaciu. Tor ma się podobno zauważalnie zapadać nawet pod ciężarem ludzkiego ciała.

Na razie czekamy na oficjalne decyzje.

Aktualizacja:

Stanisław Chomski w rozmowie z Canal+ : Nie domagamy się walkowera, nie jest prawdą, że to zasłona dymna z naszej strony w kontekście Andersa Thomsena. Przyjechaliśmy tu jeździć, tylko chcemy, żeby tor był bezpieczny. Przy krawężniku na drugim łuku jest guma i luźna nawierzchnia, która jest niebezpieczna.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×