Żużel - Best Speedway Tv

Abramczyk Polonia Bydgoszcz po sensacyjnym początku spotkania odrobiła straty i wygrała z ebebe PSŻ Poznań [RELACJA] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Abramczyk Polonia Bydgoszcz po sensacyjnym początku spotkania odrobiła straty i wygrała z ebebe PSŻ Poznań [RELACJA]

Polonia Bydgoszcz

Abramczyk Polonia Bydgoszcz po sensacyjnym początku spotkania odrobiła straty i wygrała z ebebe PSŻ Poznań [RELACJA]

Abramczyk Polonia Bydgoszcz pod przywództwem kapitalnego Wiktora Przyjemskiego pokonała ebebe PSŻ Poznań. Junior gospodarzy zdobył płatny komplet punktów w pięciu startach i tylko dzięki jego świetnej postawie udało się dziś wygrać z beniaminkiem. Seniorzy Polonii zawiedli, a goście z Poznania nie złożyli broni i wywieźli z trudnego terenu aż 42 punkty.

Żużel. Kto wypadnie lepiej na Motoarenie – Lampart czy Holder? Apator podejmuje Motor [ZAPOWIEDŹ]

Kibice w Bydgoszczy doznali szoku, gdy zobaczyli, że w pierwszym wyścigu spotkania Aleksandr Łoktajew i Adrian Gała wyskoczyli ze startu i pognali do mety po pięć punktów dla gości. Drugie podwójne zwycięstwo beniaminka miało miejsce już w trzecim biegu, po którym miejscowi kibice wyrazili swoje niezadowolenie solidną porcją gwizdów. Te podziałały motywująco na gospodarzy, bo już w biegu czwartym Daniel Jeleniewski do spółki z Wiktorem Przyjemskim zmniejszyli straty.

Poznan z przodu
Abramczyk Polonia Bydgoszcz po sensacyjnym początku spotkania odrobiła straty i wygrała z ebebe PSŻ Poznań [RELACJA] 2

W drugiej serii startów Bydgoszczanie doprowadzili do wyrównania, wygrywając siódmy wyścig w stosunku 4:2. Dopiero po następnym wyścigu Abramczyk Polonia Bydgoszcz po raz pierwszy w tym spotkaniu wyszła na prowadzenie. Bohaterem tej serii startów był Wiktor Przyjemski, który najpierw zdobył dwójkę z bonusem w swoim regulaminowym starcie, a potem zastępując Szymona Szlauderbacha, wygrał wyścig. Gospodarze prowadzili już 33:27 po dziesięciu wyścigach.

Od tego momentu Abramczyk Polonia Bydgoszcz kontrolowała już przebieg spotkania. Po czwartej serii startów na tablicy wyników widniał rezultat. W trzynastym biegu mieliśmy bardzo niebezpieczną sytuację, kiedy to motocykl Kevina Fajfera na centymetry minął jadących blisko siebie Aleksandra Łoktajewa oraz Andreasa Lyagera. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W biegach nominowanych padł remis 3:3 oraz zwycięstwo gości w stosunku 4:2. Tym samym Abramczyk Polonia Bydgoszcz wygrała z ebebe PSŻ Poznań zaledwie sześcioma “oczkami” – 48:42. Wynik starcia faworyta do awansu z beniaminkiem z pewnością zaskakuje.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz: 48
9. Kenneth Bjerre 6 (1,1,3,1,0)
10. Daniel Jeleniewski 10 (3,3,0,1,3)
11. David Bellego 7 (0,3,1,3,0)
12. Szymon Szlauderbach 0 (0,0,-,-)
13. Andreas Lyager 11 (1,3,3,2,2)
14. Wiktor Przyjemski 13+2 (3,2*,2*,3,3)
15. Olivier Buszkiewicz 1 (1,0,0)
16. Benjamin Basso NS

Reklamy

ebebe PSŻ Poznań: 42
1. Adrian Gała 4+3 (2*,1*,1*,0)
2. Norbert Krakowiak 12 (3,2,2,2,2,1)
3. Aleksandr Łoktajew 14 (3,2,1,3,2,3)
4. Antonio Lindbaeck 1 (1,-,-,-)
5. Kevin Fajfer 7+2 (2*,2,2,w,1*)
6. Karol Żupiński 0 (0,0,0)
7. Kacper Teska 3+1 (2,0,1*)
8. Jonas Seifert-Salk 1+1 (1*,0)

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×