Unia Leszno zagra razem z WOŚP
Unia Leszno zagra razem z WOŚP
Już niedługo drużyny żużlowe będą organizować prezentacje swoich zespołów na zbliżający się sezon. W wyjątkowych okolicznościach swój skład na 2024 przedstawi Unia Leszno.
Leszczynianie tegoroczną drużynę przedstawią 28 stycznia, a cała impreza będzie połączona z leszczyńskim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całość imprezy odbywać się będzie w hali Trapez, a oficjalna prezentacja Unii Leszno wystartuje o godzinie 16:00. Żużlowców będzie przedstawiać znany wszystkim dziennikarz Tomasz Lorek. Ponadto podczas finału odbędzie się również licytacja żużlowych gadżetów.
Unia Leszno rozgrywki rozpocznie 12 kwietnia u siebie w starciu z Włókniarzem Częstochowa. W nadchodzącym sezonie ekipa z Leszna będzie stała przed ogromnym wyzwaniem. Wszystko wskazuje na to, że leszczynianie w PGE Ekstralidze walczyć będą o utrzymanie z GKM-em Grudziądz i Falubazem Zielona Góra. Wszystkie trzy drużyny mają zbliżony potencjał, a ich walka zapowiada się emocjonująco.


Magazyn Żużlowy Best Speedway TV
- Żużel w Landshut wymknął się spod kontroli?! „To już psychiatra”
- Żużel. ROW Rybnik dopiął to w końcówce! Rzeszów znów się posypał
- Żużel. Potężne osłabienie Fogo Unii Leszno! Janusz Kołodziej wypada ze składu
- PSŻ Poznań ratuje remis w ostatnim biegu! Szalony finał meczu z Orłem Łódź [Relacja]
- Dan Bewley wygrał kwalifikacje do Grand Prix Niemiec na żużlu w Landshut! Bartosz Zmarzlik na trzecim miejscu