Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Maksym Borowiak, powrót do Leszna czy nowa przygoda w innym klubie

żużel
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Redakcja

Żużel. Maksym Borowiak, powrót do Leszna czy nowa przygoda w innym klubie

Maksym Borowiak to zawodnik, który po sezonie spędzonym w Falubazie Zielona Góra wrócił do swojego macierzystego klubu, Unii Leszno. Jego przyszłość klubowa wzbudza sporo spekulacji i zainteresowania kibiców. Pojawiały się doniesienia o możliwym przejściu do różnych klubów, takich jak Orla Łódź, ROW Rybnik czy Polonia Bydgoszcz, ale żadna z tych informacji nie została potwierdzona.

Nie można także wykluczyć opcji pozostania w Fogo Unii Leszno, gdzie mógłby rozwijać swój talent u boku Damian Ratajczaka i Antoniego Mencela. Dla kibiców byłoby to ekscytujące połączenie, które mogłoby zapewnić ciekawe występy w sezonie. Wszystko zależy od decyzji samego zawodnika oraz negocjacji między klubami.

Borowiak jest młodym i perspektywicznym zawodnikiem, dlatego wiele klubów byłoby zainteresowanych jego umiejętnościami w swojej drużynie. Na chwilę obecną, pozostaje nam tylko czekać na oficjalne oświadczenie lub potwierdzenie, które rozwieje wszelkie wątpliwości co do jego przyszłej przynależności klubowej.

Żużel
Fot. Czarny Productions
343880380 781076446962255 7132545445116690075 n
Fot. Czarny Productions

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *