Żużel - Best Speedway Tv

Uczestnik SGP 2 niespodziewanie kończy karierę | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Uczestnik SGP 2 niespodziewanie kończy karierę

SGP 2

Uczestnik SGP 2 niespodziewanie kończy karierę

Sensacyjne informacje dotarły ze Szwecji. Jak możemy przeczytać na profilu na Instagramie Gustav Grahn kończy swoją karierę żużlową. Jest to o tyle niespodziewane, że młody Szwed jest aktualnym stałym uczestnikiem cyklu SGP 2.

Adam Skórnicki: “Nie było różowo od samego początku”

Zawodnik przekazał, że stracił w tym sezonie motywację i radość z jazdy na żużlu. 19-latek przyznał, że już od jakiegoś czasu walczył, by nadal jeździć na żużlu i czerpać z tego satysfakcję. Szwedzki junior odchodzi od sportu, by, jak sam pisze, znów poczuć się dobrze.

obraz 2023 06 28 124311036
Żródło: Instagram

Grahn był uczestnikiem tegorocznego cyklu SGP 2. Po dwóch rundach zgromadził na swoim koncie dwanaście punktów w klasyfikacji generalnej, co dawało mu dziesiąte miejsce w klasyfikacji przejściowej. 19-latek pokazał się z bardzo dobrej strony w Pradze, gdzie wszedł do półfinału. Natomiast na trudnym torze w Gorzowie nie zdołał zdobyć ani jednego “oczka”. Możliwe, że to właśnie ten występ przelał czarę goryczy.

W 2. Lidze Żużlowej w barwach Lokomotivu Daugavpils Grahn legitymował się w sezonie 2023 średnią 1,467 punktu na bieg. Szwed wystąpił w czterech meczach polskiej ligi.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×