Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/PGE EKSTRALIGA

Transmisje żużlowe w niedzielę. Gdzie oglądać półfinały? Telewizja, streamy online

transmisje żużlowe w niedzielę
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Transmisje żużlowe w niedzielę. Gdzie oglądać półfinały? Telewizja, streamy online

W niedzielę czeka na nas kolejna dawka żużlowych emocji. Przed nami po jednym półfinale w 2. oraz 1. Lidze Żużlowej, a także oba mecze rewanżowe 1/2 finału w PGE Ekstralidze. Trzy z czterech spotkań będzie można obejrzeć w telewizji oraz Internecie.

Nie będzie transmisji z drugoligowego półfinału pomiędzy OK Bedmet Kolejarzem Opole a Ultrapur Startem Gniezno. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, jednak telewizyjnym spotkaniem w tej klasie rozgrywkowej był pojedynek tarnowsko-rzeszowski, który odbył się wczoraj.

Pozostałe trzy spotkania będzie można jednak obejrzeć na żywo. Zaczniemy od 1. Ligi Żużlowej, gdzie osłabiony brakiem Patricka Hansena ROW Rybnik podejmie równie mocno osłabioną nieobecnością Wiktora Przyjemskiego Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Początek tego starcia o 14:00.

Potem odbędą się oba półfinałowego spotkania w PGE Ekstralidze. Na pierwszy ogień formalność – tak się przynajmniej wydaje – w Lublinie, gdzie Platinum Motor będzie bronił aż osiemnastopunktowej przewagi uzyskanej na wyjeździe w Częstochowie. Jako danie główne zaplanowano z kolei starcie we Wrocławiu, gdzie Betard Sparta będzie podejmowała FNS KS Apator Toruń. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis.

Żużel w niedzielę w telewizji oraz Internecie

ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, 14:00, Canal+Sport 5, Canal+Online

Platinum Motor Lublin – Tauron Włókniarz Częstochowa, 16:30, Eleven Sports 1

Betard Sparta Wrocław – For Nature Solutions KS Apator Toruń, 19:15, Canal+Sport 5, Canal+Online

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *