Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Patrick Hansen przekazuje nowe informacje. Jest coraz lepiej!

Patrick Hansen
Fot. Instagram Patricka Hansena

Autor: Jakub Bielak

Patrick Hansen przekazuje nowe informacje. Jest coraz lepiej!

Przez ostatnie dni wszyscy oczekujemy na nowe informacje o stanie zdrowia Patricka Hansena. Już na początku tygodnia było jasne, że młody Duńczyk uniknął najgorszego – odzyskał czucie w nogach. Teraz sam żużlowiec wrzucił aktualizację swojego stanu zdrowia na media społecznościowe. Nowe informacje napawają optymizmem!

Przypomnijmy, że Hansen uległ poważnemu wypadkowi sześć dni temu, w sobotę 26 sierpnia. Podczas meczu Arged Malesy Ostrów z ROW-em Rybnik 24-latek z impetem uderzył w dmuchaną bandę, która niestety uniosła się, a Duńczyk wylądował pod nią i uderzył w twarde ogrodzenie. Początkowo zawodnik nie miał czucia w nogach. To na szczęście szybko wróciło. Teraz mamy kolejne świetne informacje!

„Naprawdę świetny piątek!
To był ciężki tydzień z bolesnymi i nieprzespanymi nocami. Jednak mały postęp, który czuję każdego dnia, to ogromna motywacja! Teraz mogę siedzieć sam 🤩 W poniedziałek wyjdę ze szpitala i rozpocznę rehabilitację. 🤞🏼 Jeszcze raz wszystkim dziękuję za miłe słowa i wsparcie” – tak brzmi komunikat od samego żużlowca, który przekazał kibicom za pośrednictwem Instagrama.

Po paru minutach Patrick Hansen zamieścił jeszcze zdjęcie na Instastory z krótkim podpisem: „Kolejna niespodzianka! Pozwolono mi już wstać!”

obraz 2023 09 01 130936257
Instastories Patricka Hansena

Wszystko wskazuje więc na to, że cały proces dochodzenia do pełni zdrowia idzie dobrze. Oczywiście to dopiero początek, a wyjście ze szpitala będzie tylko małym sukcesem Hansena. Przed Duńczykiem z pewnością długa rehabilitacja, która – miejmy nadzieję – pozwoli mu najpierw wrócić do pełnej sprawności, a potem na motocykl żużlowy. Patrick Hansen przekazał bowiem już w poniedziałek, że będzie chciał z powrotem wsiąść na motocykl.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *