Żużel - Best Speedway Tv

Kolejarz Opole, napięcie przed play-off – Robert Chmiel dzieli się wrażeniami | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kolejarz Opole, napięcie przed play-off – Robert Chmiel dzieli się wrażeniami

Kolejarz Opole
Spis treści

Kolejarz Opole, napięcie przed play-off – Robert Chmiel dzieli się wrażeniami

Sobotni mecz 2. Ligi Żużlowej, między Kolejarzem Opole a Polonią Piła, dosyć niespodziewanie zakończyło się remisem. Skomplikowało to trochę sytuację Kolejarza, który wciąż walczy o zwycięstwo w rundzie zasadniczej ligi. Szczególnie, że faza play-off zbliża się nieubłaganie i z pewnością po części zawodnicy z Opola myślą już o półfinałach.

Apator w nowym sezonie: Kim będzie główny trener

W wywiadzie dla Canal+, żużlowiec Kolejarza, Robert Chmiel, wypowiedział się na temat spotkania. Powiedział on, że starcie z Polonią jest dobrym sprawdzianem przed fazą play-off, jednak przez to pojawiły się nerwy w ich obozie, bo wszyscy bardzo chcą znaleźć, jak najlepsze ustawienia przed półfinałami.

“Dzisiaj mecz taki jeszcze dobry, pojeździć porządnie, a za 3 tygodnie pierwsza runda play-off, także na tym się skupiamy, teraz niestety jest to już gdzieś z tyłu głowy i troszeczkę nerwów dzisiaj, żeby znaleźć to coś na te najważniejsze mecze” – mówił w wywiadzie dla Canal+ Robert Chmiel.

Kolejarz Opole sobotnim meczem skończył fazę zasadniczą i na tę chwilę znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli, jednak rywale opolan Stal Rzeszów i Start Gniezno, mają jeszcze jeden mecz do odjechania i bardzo prawdopodobne jest, że któraś z tych drużyn wyprzedzi Kolejarza.

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×