Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Kolejarz Opole, napięcie przed play-off – Robert Chmiel dzieli się wrażeniami

Kolejarz Opole
Fot. Roman Biliński

Autor: Krzysztof Choroszy

Kolejarz Opole, napięcie przed play-off – Robert Chmiel dzieli się wrażeniami

Sobotni mecz 2. Ligi Żużlowej, między Kolejarzem Opole a Polonią Piła, dosyć niespodziewanie zakończyło się remisem. Skomplikowało to trochę sytuację Kolejarza, który wciąż walczy o zwycięstwo w rundzie zasadniczej ligi. Szczególnie, że faza play-off zbliża się nieubłaganie i z pewnością po części zawodnicy z Opola myślą już o półfinałach.

Apator w nowym sezonie: Kim będzie główny trener

W wywiadzie dla Canal+, żużlowiec Kolejarza, Robert Chmiel, wypowiedział się na temat spotkania. Powiedział on, że starcie z Polonią jest dobrym sprawdzianem przed fazą play-off, jednak przez to pojawiły się nerwy w ich obozie, bo wszyscy bardzo chcą znaleźć, jak najlepsze ustawienia przed półfinałami.

„Dzisiaj mecz taki jeszcze dobry, pojeździć porządnie, a za 3 tygodnie pierwsza runda play-off, także na tym się skupiamy, teraz niestety jest to już gdzieś z tyłu głowy i troszeczkę nerwów dzisiaj, żeby znaleźć to coś na te najważniejsze mecze” – mówił w wywiadzie dla Canal+ Robert Chmiel.

Kolejarz Opole sobotnim meczem skończył fazę zasadniczą i na tę chwilę znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli, jednak rywale opolan Stal Rzeszów i Start Gniezno, mają jeszcze jeden mecz do odjechania i bardzo prawdopodobne jest, że któraś z tych drużyn wyprzedzi Kolejarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *