Przejdź do treści
PGE EKSTRALIGA/Składy

Składy awizowane. Sparta Wrocław – Apator Toruń — rozdział drugi [AWIZOWANE]

Juniorzy Apatora
fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Marcin Boroch

Składy awizowane. Sparta Wrocław – Apator Toruń — rozdział drugi [AWIZOWANE]

Na zakończenie rewanżowych spotkań półfinałowych Betard Sparta Wrocław zmierzy się na stadionie olimpijskim z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń. Gospodarze będą zmuszeni radzić sobie bez kontuzjowanego Taia Woffindena. Z kolei goście posłali do boju najmocniejszy skład.

Wrocławianie niestety nie będą mogli wystawić najmocniejszego składu, bowiem podczas 8. rundy Speedway Grand Prix w walijskim Cardiff, kontuzji nabawił się Tai Woffinden, który najprawdopodobniej nie wystąpi już w tym sezonie. Jego miejsce w składzie zajął inny Brytyjczyk-Charles Wright. 34-latka najpewniej nie ujrzymy na torze ani razu. Szkoleniowiec Dariusz Śledź nie wykonał żadnych, nawet kosmetycznych zmian.

Szkoleniowiec toruńskiego Apatora, Jan Ząbik nieco pozmieniał skład swojej drużyny. Na takiej samej pozycji został jedynie Paweł Przedpełski, który pojedzie pod czwórką. Dość niespodziewanie odpowiedzialność za juniorów nie będzie spoczywać na Emilu Sajfutdinovie. Rosjanin z polskim paszportem tym razem wystąpi pod trójką. Jego rolę przejmie natomiast Patryk Dudek. Z numerem „1” wystąpi Wiktor Lampart, a z dwójką — Robert Lambert. Po raz kolejny swoją szansę dostał Oskar Rumiński, zastępując Mateusza Affelta.

Betard Sparta Wrocław — For Nature Solutions KS Apator Toruń, niedziela, 10 września, godzina 19:15, transmisja CANAL + Sports 5 badź CANAL + Online

Awizowane składy:

Wrocław:

9. Piotr Pawlicki

10. Daniel Bewley

11. Charles Wright

12. Artem Łaguta

13. Maciej Janowski

14. Bartłomiej Kowalski

15. Kevin Małkiewicz

Toruń:

  1. Wiktor Lampart

2. Robert Lambert

3. Emil Sajfutdinov

4. Paweł Przedpełski

5. Patryk Dudek

6. Krzysztof Lewandowski

7. Oskar Rumiński

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *