Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Transmisja na żywo. Grand Prix na żużlu Malilla. Rusza SGP 2

grand prix na żużlu malilla
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

Transmisja na żywo. Grand Prix na żużlu Malilla. Rusza SGP 2

Przed nami weekend pełen emocji w Malilli. W Szwecji odbędzie się kolejna runda cyklu Speedway Grand Prix, a dzień wcześniej rusza cykl najlepszych młodzieżowców na żużlu. Gdzie będzie można śledzić wyniki 1. rundy SGP 2?

W Malilli wystartuje aż czterech polskich juniorów. Do walki o medale staną Wiktor Przyjemski, Bartosz Bańbor, Jakub Krawczyk oraz Sebastian Szostak. W stawce brakuje tym razem wyraźnie wybijających się ponad wszystkich innych zawodników nazwisk, zatem rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie.

Na szwedzkim owalu o zwycięstwo powinni również walczyć reprezentant gospodarzy, Casper Henriksson, Norweg Mathias Pollestad czy Ukrainiec Nazar Parnitskyi. Duńscy kibice na pewno liczą również na dobry wynik Bastiana Pedersena, Jepsera Knudsena czy Williama Drejera.

O godzinie 15:00 odbędą się kwalifikacje, które po raz pierwszy w historii zadecydują o doborze numerów startowych również w przypadku młodzieżowych mistrzostw. O 19:00 ruszą z kolei główne zawody. Relację na żywo z nich będzie można śledzić na naszym portalu.

Grand Prix 2 w Malilli
Fot. Paweł Wilczyński
Stal Gorzów
Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

2 odpowiedzi do “Transmisja na żywo. Grand Prix na żużlu Malilla. Rusza SGP 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *