Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Transmisja na żywo 2. Półfinał SON 2024

Transmisja na żywo 2. Półfinał SON 2024
Fot. Roman Biliński

Autor: Krzysztof Choroszy

Transmisja na żywo 2. Półfinał SON 2024

Za nami pierwszy turniej w Speedway of Nations 2024. We wtorek na National Stadium w Manchesterze siedem zespołów stanęło na starcie do walki o finał reprezentacyjnych zmagań. Przepustki do najważniejszej rywalizacji wywalczyli Szwedzi, Polacy i Niemcy, dołączając do Wielkiej Brytanii w obsadzie najważniejszej imprezy tego tygodnia. Już dzisiaj poznamy kolejnych finalistów.

Odbędzie się bowiem drugi półfinał Speedway of Nations na stadionie w Manchesterze. O kolejne trzy miejsce w wielkim finale powalczy siedem innych reprezentacji. Wśród nich znajdą się faworyci tacy jak Dania czy zwycięzcy poprzedniego SON w 2022 roku, czyli Australia. Prócz tych dwóch nacji, mających największe szanse na awans do finału wystąpią również Łotwa, Czechy, USA, Norwegia i Słowenia. Wydaje się, że walkę o trzecią pozycję i zarazem ostatni bilet dający możliwość jazdy w sobotnim finale stoczą Łotysze i Czesi. Podobnie do wtorkowych zawodów ciekawa może być również rywalizacja wśród outsiderów.

Początek rywalizacji w drugim półfinale Speedway of Nations zaplanowany jest podobnie do wtorku na godzinę 20:00 czasu polskiego. Kibice będą mogli śledzić zmagania dzięki transmisji na żywo za pośrednictwem platformy streamingowej MAX, a także w Eurosporcie Extra w Playerze. My gorąco zachęcamy do skorzystania z relacji live za pośrednictwem naszego portalu (link TUTAJ).

2. Półfinał Speedway of Nations godz. 20:00 (relacja live na naszym portalu)

Speedway of Nations
Fot. Taylor Lanning
FIM Speedway of Nations – SON2
Fot. Tayor Lanning

Dołącz do nas na YouTube – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *