Transfery żużlowe. Moje Bermudy Stal Gorzów zaprezentowała zespół na sezon 2022.

Transfery żużlowe. Moje Bermudy Stal Gorzów zaprezentowała zespół na sezon 2022.

Zgodnie z zapowiedzią klubu, w dniu dzisiejszym podczas wieczornej gali nastąpiła prezentacja zespołu Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski na nadchodzący sezon 2022.

galeria 1 3


Głównym daniem wieczoru było przedstawienie trzech nowych twarzy Stalowej Rodziny. Transfery żużlowe jakie poczyniła ekipa z miasta nad Wartą mogą dawać sporą dawkę optymizmu dla kibiców.

galeria 4 1


Jako pierwszy został zaprezentowany utalentowany młodzieżowiec Oskar Hurycz, wywodzący się z drużyny Aforti Start Gniezno młody zawodnik jest wielką nadzieją formacji w swojej kategorii wiekowej. Kolejnym przedstawionym transferem był również junior mający znane w środowisku żużlowym nazwisku oraz osiągnięty niemały sukces, w postaci Indywidualnego Mistrzostwa Świata zdobytego w klasie 250cc, mowa tu oczywiście o Oskarze Paluchu.

galeria 3 2


Najbardziej wyczekiwanym potwierdzonym transferem prze kibiców, było pojawienie się trzeciej nowej postaci. Patrick Hansen bo o nim mowa, to zawodnik przychodzący z drużyny Arged Malesy Ostrów Wielkopolski, w której to barwach osiągnął drużynowo awans do rozgrywek PGE Ekstraligi. Indywidualnie młody Duńczyk był w ubiegłym sezonie dwunastym najlepiej punktującym zawodnikiem eWinner 1 ligi i okazał się najlepszym z pośród kategorii U24.

galeria 2 2


Po efektownym wjechaniu nowych twarzy na scenę w szpalerze kasków utworzonym przez obecnych pozostałych zawodników drużyny w blasku fleszy nastąpiła ich prezentacja. Cały zespół na zakończenie gali, upamiętnił ten wieczór wspólnie uwiecznioną fotografią.


Foto: facebook Stal Gorzów


Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Dawid Procajło

O Dawid Procajło

Miłośnik wszelkich żużlowych mijanek, szczególnie tych po balotach, dawniej kolarstwo szosowe amatorsko, fan zespołów PSŻ Poznań i Depeche Mode, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.