Żużel - Best Speedway Tv

Transfery żużlowe. Moje Bermudy Stal Gorzów zaprezentowała zespół na sezon 2022. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Transfery żużlowe. Moje Bermudy Stal Gorzów zaprezentowała zespół na sezon 2022.

Transfery żużlowe

Transfery żużlowe. Moje Bermudy Stal Gorzów zaprezentowała zespół na sezon 2022.

Zgodnie z zapowiedzią klubu, w dniu dzisiejszym podczas wieczornej gali nastąpiła prezentacja zespołu Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski na nadchodzący sezon 2022.

galeria 1 3


Głównym daniem wieczoru było przedstawienie trzech nowych twarzy Stalowej Rodziny. Transfery żużlowe jakie poczyniła ekipa z miasta nad Wartą mogą dawać sporą dawkę optymizmu dla kibiców.

galeria 4 1


Jako pierwszy został zaprezentowany utalentowany młodzieżowiec Oskar Hurycz, wywodzący się z drużyny Aforti Start Gniezno młody zawodnik jest wielką nadzieją formacji w swojej kategorii wiekowej. Kolejnym przedstawionym transferem był również junior mający znane w środowisku żużlowym nazwisku oraz osiągnięty niemały sukces, w postaci Indywidualnego Mistrzostwa Świata zdobytego w klasie 250cc, mowa tu oczywiście o Oskarze Paluchu.

galeria 3 2


Najbardziej wyczekiwanym potwierdzonym transferem prze kibiców, było pojawienie się trzeciej nowej postaci. Patrick Hansen bo o nim mowa, to zawodnik przychodzący z drużyny Arged Malesy Ostrów Wielkopolski, w której to barwach osiągnął drużynowo awans do rozgrywek PGE Ekstraligi. Indywidualnie młody Duńczyk był w ubiegłym sezonie dwunastym najlepiej punktującym zawodnikiem eWinner 1 ligi i okazał się najlepszym z pośród kategorii U24.

galeria 2 2


Po efektownym wjechaniu nowych twarzy na scenę w szpalerze kasków utworzonym przez obecnych pozostałych zawodników drużyny w blasku fleszy nastąpiła ich prezentacja. Cały zespół na zakończenie gali, upamiętnił ten wieczór wspólnie uwiecznioną fotografią.


Foto: facebook Stal Gorzów


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×