Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Tomasz Bajerski – nowy manager z twardą ręką i wizją awansu: Jerzy Kanclerz ujawnia plany drużyny

Tomasz Bajerski
Fot. Sonia Kaps

Autor: Redakcja

Tomasz Bajerski – nowy manager z twardą ręką i wizją awansu: Jerzy Kanclerz ujawnia plany drużyny

Tomek Bajerski został oficjalnie wybrany na nowego trenera drużyny przez Jerzego Kanclerza, który ujawnił, że kandydatów było trzech, a wybór padł na Bajerskiego ze względu na jego twardą rękę i umiejętność skutecznej komunikacji z zawodnikami.

„Jestem przekonany, że najbardziej będzie pasował do naszych oczekiwań. Potrzebowaliśmy kogoś z twardą ręką w parkingu. A Tomek ma odpowiedni charakter, potrafi porozumieć się z zawodnikami i wyegzekwować pewne rzeczy. A kiedy trzeba, to uderzy pięścią w stół. Zna angielski, co również jest ważne na tym stanowisku. Wierzę, że komunikacja między nim, a zawodnikami, będzie bardzo dobra” – powiedział Jerzy Kanclerz.

Kanclerz podkreślił również, że głównym celem drużyny jest nadal awans do PGE Ekstraligi. Mimo różnych problemów i niepowodzeń z ostatnich lat wierzy, że Bajerski pomoże im osiągnąć ten cel.

„Nie zmienił się. Wciąż chcemy awansować do PGE Ekstraligi. Mieliśmy różne problemy w ostatnich latach, bywało pechowo, pewne nazwiska się nie sprawdziły. Mam nadzieję, że wreszcie dopniemy swego, a Tomek nam w tym pomoże. Oczywiście wszystko zweryfikuje tor. Liga będzie wymagająca, bo do awansu chętnych jest więcej” – dodał Kanclerz.

Bajerski będzie ściśle współpracować z Krzysztofem Kanclerzem i Jackiem Woźniakiem, a Woźniak skoncentruje się także na szkoleniu młodzieży, co stanowi dodatkowy element strategii drużyny.

Nowa era pod wodzą Tomasza Bajerskiego rozpocznie się z pewnością pełna oczekiwań i nadziei na sukcesy, a Kanclerz wyraził przekonanie, że właśnie ta konfiguracja personalna pomoże drużynie osiągnąć zamierzone cele.

Żużel
Fot. Sandra Rejzner
prezes Polonii

MAGAZY ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *