Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Tomasz Bajerski oficjalnie jako Manager w nowym klubie!

Tomasz Bajerski
Fot. PSŻ Poznań

Autor: Redakcja

Tomasz Bajerski oficjalnie jako Manager w nowym klubie!

Tomasz Bajerski uprzednio jako manager IvestHouse PSŻ Poznań, został oficjalnie powitany na pokładzie jako nowy menadżer Abramczyk Polonii Bydgoszcz na sezon 2024. To z pewnością przełomowy moment dla klubu, ponieważ doświadczony szkoleniowiec przyjmuje ster w klubie po Krzysztofie Kanclerzu. W klubie liczą na to, że Bajerski wniesie swoje bogate doświadczenie w celu budowy silnej drużyny.

Bajerski ma przed sobą misję, w której ma za zadanie zrealizowania ambitnych celów sportowych klubu. Z niecierpliwością oczekuje się, jak nowy menadżer wprowadzi swoje pomysły i strategie, aby Abramczyk Polonia Bydgoszcz osiągnęła jak najlepsze wyniki.

Warto przypomnieć, że jako zawodnik karierę rozpoczął w 1992 r. w barwach Apatora Toruń, w którym startował do 1996 roku. Po czterech latach spędzonych w Stali Gorzów Wielkopolski powrócił w roku 2001 do Torunia, gdzie startował do 2004. Kibice w Bydgoszczy, choć z nadziejami to podchodzą do wychowanka jednego z największych rywali w ligowej historii z dystansem.

Żużel
Fot. Sandra Rejzner
bajerski tomasz

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *