Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Fatum nad Spartą. Potworny wypadek zawodnika gospodarzy

Wypadek

Autor: Jakub Bielak

Fatum nad Spartą. Potworny wypadek zawodnika gospodarzy

Nie kończą się nieszczęśliwe sytuacje z udziałem zawodników Betard Sparty Wrocław w meczu z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń. W dziesiątym biegu potworny wypadek zaliczył debiutujący w PGE Ekstralidze Charles Wright.

34-letni Brytyjczyk chciał za wszelką cenę wjechać pod Krzysztofa Lewandowskiego, z którym przegrał moment startowy. Wright znalazł się przed Lewandowskim przy składaniu się w łuk, jednak nie opanował on już wtedy maszyny. Motocykl wyciągnął go do przodu i nadział się na tylne koło jadącego obok Patryka Dudka. Motocykl Charlesa Wrighta wyprostowało, a zawodnik nie zdążył się z niego ewakuować i z pełnym impetem uderzył w bandę.

Do żużlowca zastępującego Woffindena szybko wyjechała karetka, która długo pozostawała na torze. Ostatecznie opuściła tor z zawodnikiem w środku. Po chwili otrzymaliśmy informację, że 34-latek jest niezdolny do dalszej jazdy. Nie wiadomo jednak, jakie urazy są podejrzewane w jego przypadku.

To kolejny groźny wypadek z udziałem żużlowca gospodarzy. Wcześniej do szpitala odwieziony został Maciej Janowski, natomiast w ósmym biegu z nawierzchnią zapoznał się Bartłomiej Kowalski. 21-latek na szczęście jest zdolny do dalszej jazdy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *