Żużel - Best Speedway Tv

Fatum nad Spartą. Potworny wypadek zawodnika gospodarzy | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fatum nad Spartą. Potworny wypadek zawodnika gospodarzy

Wypadek

Fatum nad Spartą. Potworny wypadek zawodnika gospodarzy

Nie kończą się nieszczęśliwe sytuacje z udziałem zawodników Betard Sparty Wrocław w meczu z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń. W dziesiątym biegu potworny wypadek zaliczył debiutujący w PGE Ekstralidze Charles Wright.

34-letni Brytyjczyk chciał za wszelką cenę wjechać pod Krzysztofa Lewandowskiego, z którym przegrał moment startowy. Wright znalazł się przed Lewandowskim przy składaniu się w łuk, jednak nie opanował on już wtedy maszyny. Motocykl wyciągnął go do przodu i nadział się na tylne koło jadącego obok Patryka Dudka. Motocykl Charlesa Wrighta wyprostowało, a zawodnik nie zdążył się z niego ewakuować i z pełnym impetem uderzył w bandę.

Do żużlowca zastępującego Woffindena szybko wyjechała karetka, która długo pozostawała na torze. Ostatecznie opuściła tor z zawodnikiem w środku. Po chwili otrzymaliśmy informację, że 34-latek jest niezdolny do dalszej jazdy. Nie wiadomo jednak, jakie urazy są podejrzewane w jego przypadku.

To kolejny groźny wypadek z udziałem żużlowca gospodarzy. Wcześniej do szpitala odwieziony został Maciej Janowski, natomiast w ósmym biegu z nawierzchnią zapoznał się Bartłomiej Kowalski. 21-latek na szczęście jest zdolny do dalszej jazdy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×