Żużel - Best Speedway Tv

Rozmowy Madsena i Lindgrena z innymi klubami nie miały miejsca | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rozmowy Madsena i Lindgrena z innymi klubami nie miały miejsca

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Rozmowy Madsena i Lindgrena z innymi klubami nie miały miejsca 3

Rozmowy Madsena i Lindgrena z innymi klubami nie miały miejsca

Porażka na własnym torze ze Spartą Wrocław wywołała dyskusję, na temat aktualnej formy Włókniarza Częstochowa i dalszych losów drużyny w dopiero co rozpoczętym sezonie.

W ocenie prezesa klubu wszystko jest jeszcze możliwe, a celem Lwów nadal jest awans do play offów i w dalszej kolejności walka nawet o mistrzowski tytuł.

“Za nami cztery mecze, jeden wygrany i trzy przegrane. Życzyłbym sobie lepszego wyniku po tych czterech meczach i rozumiem tu jak najbardziej kibiców, bo oczekiwania na początku sezonu były większe, ale powiedzmy sobie szczerze mamy za sobą dopiero cztery mecze. Mamy bardzo dobry zespół, a warunki które są stworzone dla drużyny, dla zawodników i sztabu kierującego są na najwyższym polskim poziomie, co było przedmiotem naszej rozmowy po przegranym meczu z Wrocławiem. Zawodnicy posypali głowę popiołem i zrobią wszystko, żeby dogadać się z motocyklami i przełożeniami tak żeby dopasować się do Częstochowskiego toru. Mamy trzech nowych zawodników i dla Kacpra Woryny, Bartka Smektały i Jonasa Jeppesena jest to ciągle nauka, mimo że jest to ich domowy tor. Mogę zapewnić, że robimy wszystko aby zacząć odrabiać straty i zdobywać punkty, a każdy z zawodników wierzy w to, że będziemy w play offach, a wtedy jedziemy od początku o wszystko”.

Michał Świącik odniósł się także do prasowych doniesień na temat ewentualnych rozmów Leona Madesna i Fredrika Lindgrena z innymi klubami. Zdaniem prezesa klubu z Częstochowy jest to element rywalizacji klubów za pośrednictwem mediów, który ma na celu wywołanie zamieszania w szeregach przeciwnika.

W ostatnim czasie stała się modna rywalizacja wśród klubów na zasadzie medialnych przekazów. Na przykład puszczenie w eter informacji, że Leon Madsen i Fredrik Lindgren rozmawiają z innymi klubami o kontraktach na przyszłość. To w ogóle nie miało miejsca i jest nawet biznesowo niemożliwe, bo kontrakty mają wieloletnie. Taka informacja poszła i już jest atmosfera jaka jest”.

źródło: YouTube Aktywna Częstochowa

fot. Natalia Gotter

baner 1200 200
Rozmowy Madsena i Lindgrena z innymi klubami nie miały miejsca 4

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×