Żużel - Best Speedway Tv

Przerwa Kubery aż 6 miesięcy? Nowe informacje odnośnie kontuzjowanego zawodnika | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przerwa Kubery aż 6 miesięcy? Nowe informacje odnośnie kontuzjowanego zawodnika

Kubery
Spis treści

Przerwa Kubery aż 6 miesięcy? Nowe informacje odnośnie kontuzjowanego zawodnika

Zawodnik Platinum Motoru Lublin i reprezentant Polski doznał poważnej kontuzji kręgosłupa, a przerwa w startach może potrwać kilka miesięcy. Na łamach interia.pl Marcin Gortat wypowiedział się o stanie zdrowia Dominika Kubery i jak sam mówi, pośpiech odnośnie powrotu do sportu nie jest wskazany, bo może dojść do większej tragedii. – Sercem jestem z Dominikiem. Mam nadzieję, że szybko się wyleczy. To nie będzie parę tygodni, ale on się wyliże i będzie silny, mocny – mówił Marcin Gortat po zakończeniu sobotniej rundy Grand Prix.

Czy Zmarzlik powinien być wykluczony w finale? “Też próbowałbym się kłaść”

I jak podkreśla zawodnik po takiej kontuzji może tylko i wyłącznie wrócić mocniejszy, a pośpiech nie jest wskazany. – Zdajemy sobie sprawę, że on jest zdewastowany przez tę kontuzję. Mówi się w takich sytuacjach: wróci mocniejszy. I on wróci mocniejszy. Wierzmy w to. Niech on jednak odpocznie, niech się nie spieszy. Przyspieszenie może nie być dobre. Bo wróci za pięć, sześć miesięcy, a nie za dziewięć, a może kolejny wypadek będzie katastrofą.

Niech on weźmie tyle wolnego, ile potrzebuje, żeby być zdrowym i gotowym. Klub poczeka, prezes Jakub Kępa poczeka. Wszyscy jako kibice będziemy czekali. Jak znowu będzie gotowy, to da nam te sto procent, na które czekamy. przekonywał Gortat.

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×