Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Prezes ROW Rybnik o odejściu Lyagera: “Znalazłem lepszego zawodnika na to miejsce”

Prezes ROW Rybnik

Autor: Wiktoria Wybraniec

Prezes ROW Rybnik o odejściu Lyagera: “Znalazłem lepszego zawodnika na to miejsce”

Niedawno klub z Rybnika ogłosił kibicom za pomocą mediów społecznościowych dojście do porozumienia pomiędzy klubem a zawodnikiem – Andreasem Lyagerem. Jak się okazuje, Duńczyk zdanie jednak zmienił i nie chce już startować dla ROWu. Teraz prezes Mrozek zabrał głos w tej sprawie.

Andreas Lyager o swoim odejściu z Rybnika – “Prezes Mrozek zmienił coś, co obiecał”

Gdy już wszyscy kibice myśleli, że sytuacja w klubie zacznie się stabilizować, jeden z zawodników postanowił zmienić zdanie co do swojej przyszłości na Śląsku. Mowa o Duńczyku – Andreasie Lyagerze, który niedawno przyznał, że nie chce startować dla Rybnika w sezonie 2023. Co na ten temat sądzi prezes ROWu?

Choć jestem zdziwiony i zaskoczony tym, co stało się z Lyagerem, to nie będę tego komentował. Wypowiedziałem się kiedyś w analogicznej sytuacji i dostałem sądowy wyrok. Dlatego teraz życzę Andreasowi powodzenia w nowym klubie, a naszym kibicom mogę powiedzieć jedynie tyle, że jego decyzja skłoniła nas do poszukiwań i znalazłem lepszego zawodnika na to miejsce” – mówi prezes ROWu Krzysztof Mrozek na oficjalnej stronie klubu.

“Chciałbym też zapewnić kibiców, że nie powinni się martwić o to, jak będzie wyglądał nasz skład. Wiem, że niektórzy patrzą tylko na to, co zostało ogłoszone, ale my nie śpimy, działamy. Została nam kosmetyka. Myślę, że na otwarcie okna transferowego będzie kilka niespodzianek. Nie wykluczam, że ogłosimy coś wcześniej. Zespół na sezon 2023, którego budowa już praktycznie została zakończona, będzie ciekawy. Nie gorszy od tych, jakie mają drużyny wymienianie w gronie faworytów” – dodaje.

Przypominamy, że w klubie swoje pozostanie, potwierdził Patryk Wojdyło oraz juniorzy – Paweł Trześniewski i Kacper Tkocz.

fot. Sonia Kaps

Magazyn Żużlowy na Żywo: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×