Żużel - Best Speedway Tv

Poznaliśmy dziką kartę na Grand Prix Teterow! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Poznaliśmy dziką kartę na Grand Prix Teterow!

dziką kartę

Poznaliśmy dziką kartę na Grand Prix Teterow!

W sobotę 13 maja podczas Grand Prix w Warszawie z dziką kartą wystartuje zawodnik Platinum Motoru Lublin, Dominik Kubera, natomiast 10 czerwca w Niemieckim Teterow odbędzie się 3 runda tego cyklu a zawodnikiem, który otrzymał dziką kartę, jest Kai Huckenbeck.

Żużel. Nicki Pedersen nie wystartuje w Toruniu?


Huckenbeck to zawodnik pierwszoligowego Trans MF Landshut Devils, w poprzednim sezonie Niemiec na zapleczu PGE Ekstraligi był czwartym najlepszym zawodnikiem całego sezonu ze średnią biegową 2,288. Aktualnie Niemiec w trzech pierwszych meczach również pokazuje wysoką formę, a jego średnia wynosi 2,177. Tak dobre występy trzydziestolatka sprawiły, że po raz czwarty został zaproszony na Grand Prix w Teterowie a jego najlepszy występ dotychczas to dziesiąte miejsce (6 pkt) w poprzednim sezonie.

Poznaliśmy również zawodników rezerwowych na ten turniej, pierwszym z nich będzie duży talent niemieckiego speedwaya Norick Bloedorn a drugim został Michael Haertel, czyli klubowy kolega wcześniej wymienionych zawodników.

W samym cyklu Grand Prix po pierwszym turnieju prowadzi Bartosz Zmarzlik (20 pkt) przed Robertem Lambertem (18 pkt) oraz Fredrikiem Lindgrenem (16 pkt). W gorszej sytuacji są pozostali nasi reprezentanci, Patryk Dudek zajmuje jedenaste miejsce (6 pkt) a Maciej Janowski czternaste (3 pkt).

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×