Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Nicki Pedersen nie wystartuje w Toruniu? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Nicki Pedersen nie wystartuje w Toruniu?

Żużel Nicki Pedersen

Żużel. Nicki Pedersen nie wystartuje w Toruniu?

Pewne wątpliwości co do dyspozycji swojego kapitana mogą mieć kibice ZOOleszcz GKM-u Grudziądz. Nicki Pedersen przeżywał w ostatnich dniach ciężkie chwile i nie ma nic dziwnego w tym, że niektórzy kibice zastanawiają się, czy w ogóle zobaczą swojego lidera w akcji w piątkowym spotkaniu. Żużel na Motoarenie dużo straciłby na ewentualnej nieobecności Duńczyka.

Kajetan Kupiec po potyczce we Wrocławiu: Chcieliśmy to spotkanie wygrać

Wszyscy widzieliśmy, co się wydarzyło podczas niedzielnego meczu w Krośnie. Nicki Pedersen zrezygnował z jazdy po swoim drugim biegu, w którym jechał bardzo niepewnie. Jak sam później napisał w mediach społecznościowych, nie był w stanie jeździć po tak wymagającej nawierzchni, zważając na to, że w zeszłym roku leczył bardzo poważną kontuzję.

Kibice GKM-u Grudziądz mieli nadzieję, że parę dni odpoczynku sprawi, że ich lider znowu będzie w wielkiej formie podczas piątkowego spotkania w Toruniu. Środowy żużel ligowy w Danii pokazał jednak, że występ 46-latka stoi pod pewnym znakiem zapytania. Pedersen zdobył w barwach Holsted Tigers jedynie 5 punktów z dwoma bonusami w czterech startach, a na swój ostatni programowy wyścig nie wyjechał. Doświadczony zawodnik wyraźnie męczył się na torze i tracił pozycje na dystansie. Niektórzy wprost mówią, że po 46-latku widać, że jest daleko od pełni formy fizycznej pozwalającej na rywalizację na najwyższym poziomie.

Nicki Pedersen to absolutnie kluczowa postać ZOOleszcz GKM Grudziądz. Bez Duńczyka grudziądzki zespół nie istnieje i nie będzie miał najprawdopodobniej czego szukać w walce o utrzymanie. W Toruniu można powalczyć o dobry rezultat, szczególnie że Apator nie jest w dobrej dyspozycji na początku sezonu. Bez najlepszego zawodnika walka ta będzie jednak o wiele trudniejsza. Nawet jeśli 46-latek pojawi się na Motoarenie wcale nie jest powiedziane, że da radę odjechać całe zawody, a co ważniejsze, że będzie błyszczał formą. Wszystko wskazuje na to, że selekcjoner reprezentacji Danii ma dość poważne problemy ze swoim ciałem, jeśli chodzi o jazdę na motocyklu żużlowym.

ŻUŻEL. MAGAZYN PGE EKSTRALIGI Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×