Żużel - Best Speedway Tv

Porażka motywuje najlepiej, czyli wypowiedzi po meczu eWINNER APATOR TORUŃ - ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Porażka motywuje najlepiej

Porażka motywuje najlepiej, czyli wypowiedzi po meczu eWINNER APATOR TORUŃ – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA.

bstv 1536x162 3
Porażka motywuje najlepiej, czyli wypowiedzi po meczu eWINNER APATOR TORUŃ – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA.
Autor: Adrianna Simiela Data: 18-05-2021
Jednak tercet Madsen, Miśkowiak i Jeppesen załatwili sprawę

W poniedziałek na stronie Youtube, KS Toruń zamieścił wypowiedzi po meczu z Częstochową. Na pierwszy ogień poszedł Piotr Świderski. Reporter zaczął rozmowę ze szkoleniowcem od stwierdzenia, że Włókniarz, nie przyjechał na Motoarenę jako faworyt, jednak tercet Madsen, Miśkowiak i Jeppesen załatwili sprawę. Trener od razu poprawił wypowiedź słowami, iż nie tylko ta trójka wygrała mecz, ale cała drużyna, ponieważ każdy przywiózł bardzo ważne punkty.

Od początku do końca widać było ogromną motywację, czego powodem były ostatnie słabe występy zespołu oraz duża ambicja. Piotr Świderski w wywiadzie powiedział również, że cel założony przed sezonem się nie zmienia, a mianowicie klub dalej będzie walczył o Play Off.

Porażka motywuje najlepiej

Drugą osobą, która udzieliła wypowiedzi, był Tomasz Bajerski. Sam nie ukrywał nerwów po przegranej. Przyznał, że zawodnicy dobrzy wychodzili ze startu, jednak na dystansie popełniali błędy co powodowało stratą pozycji. Mimo, iż zespół z Torunia jechał równo, brakowało wygranych biegów i pewnie przywiezionych trójek. Menager Apatora pogratulował Częstochowie szybkości w meczu oraz tak, jak trener Włókniarza wyznał, że każda porażka motywuje do walki.


Kolejnym uczestnikiem i zarazem ostatnim był Adrian Miedziński, zawodnik Torunia. Jak słusznie zauważył reporter, był to pierwszy przegrany z trzech odjechanym w tym sezonie meczy na Motoarenie. Wychowanek nie ukrywał żalu, ale nie wykluczał, że Anioły nie powalczą pod Jasną Górą. Spytany o to, co stało się na torze, kiedy doszło do upadku juniora Mateusza Świdnickiego, tłumaczył, że jadącego przed nim Jonasa Jeppesena podniosło do góry, więc urwał gaz i musiał uciekać na bok, gdzie niestety się nie zmieścił.

Przed Apatorem teraz trudne zadanie, ponieważ kolejne trzy mecze według terminarza, torunianie mają wyjazdowe. Miedziński jednak się nie poddaje i jak stwierdził zespół będzie robił wszystko, by osiągnąć najlepsze wyniki.
Z wszystkich udzielonych wypowiedzi można wywnioskować, że przegrana jest najlepszą motywacją, by później osiągać sukcesy.

źródło. KS Toruń – youtube

fot. Michał Szmyd / Speedway Canvas

bst2 1

Zostaw komentarz

0/100

×