Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Polonia Bydgoszcz oficjalnie ogłasza swojego rywala w meczach towarzyskich. Jest nim zespół z PGE Ekstraligi

Polonia Bydgoszcz
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Polonia Bydgoszcz oficjalnie ogłasza swojego rywala w meczach towarzyskich. Jest nim zespół z PGE Ekstraligi

Przygotowania do sezonu w klubach idą pełną parą. Kilka zespołów już zaprezentowało swoje zestawienia na nadchodzącą kampanię, a inne przygotowują się na obozach lub zgrupowaniach. Polonia Bydgoszcz natomiast pochwaliła się swoim przeciwnikiem w meczach towarzyskich.

Jak poinformowali bydgoszczanie w swoich mediach społecznościowych, przed startem sezonu ligowego zmierzą się oni z zespołem z PGE Ekstraligi, którym będzie Unia Leszno. Odbędą się dwa spotkania, pierwsze 22 marca na stadionie w Bydgoszczy, natomiast drugie dzień później na popularnym „Smoczyku”.

Leszczynianie są pierwszym zespołem, który został oficjalnie ogłoszony przez Gryfy jako rywal w meczach towarzyskich, jednak można spodziewać się tego, że nie będą oni jedynym. Z kolei Unia ma już zaplanowane sparingi ze Spartą Wrocław i Stalą Gorzów.

Polonia Bydgoszcz w nadchodzącym sezonie będzie jednym z kandydatów do awansu do PGE Ekstraligi. Konkurencja jest jednak ogromna, gdyż bardzo mocne są również zespoły z Ostrowa, Rybnika i Krosna. Już w pierwszym meczu czeka ich ogromne wyzwanie. 14 kwietnia zmierzą się oni u siebie z Arged Malesą Ostrów.

Żużel
Fot. Sonia Kaps
Bilety
Fot. Sonia Kaps

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *