Żużel - Best Speedway Tv

Pierwsze wyroki i zatrzymania po niedzielnym meczu żużlowym w Ostrowie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pierwsze wyroki i zatrzymania po niedzielnym meczu żużlowym w Ostrowie

Pierwsze wyroki i zatrzymania po niedzielnym meczu żużlowym w Ostrowie

Sąd skazał dwóch 26-latków, którzy zakłócili zawody żużlowe w Ostrowie Wielkopolskim. Otrzymali kary grzywny w wysokości po 6 tys. zł oraz zakazy stadionowe na okres 2 lat, na wydarzenia z udziałem drużyny z Leszna informuje twojostrow.pl

Na niedzielnym meczu żużlowym rozegranym pomiędzy drużynami Arged Malesa Ostrów a Fogo Unia Leszno, policjanci zatrzymali 2 mężczyzn, którzy w trakcie wydarzenia zakłócili przebieg imprezy. Sprawcy rzucali butelkami oraz kubkami z napojami m.in. w kibiców gospodarzy. 

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. 26-letni mieszkaniec Wschowy i 26-letni mieszkaniec Leszna przyznali się, złożyli wyjaśnienia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił prokuraturze oraz sądowi rozpoznać sprawę w trybie przyspieszonym przekazał portal twojostrow.pl

Dzisiaj Sąd skazał 26-letniego mieszkańca Leszna oraz 26-letniego mieszkańca Wschowy na kary grzywny w wysokości po 6000 zł i zakazy wstępu na stadiony, na 2 lata, z udziałem drużyny żużlowej z Leszna. 

źródło. twójostrow.pl/fot. pixabay.com

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×