Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

PGE Ekstraliga terminarz 2024: daty, mecze i wyniki żużlowe – Sprawdź harmonogram żużlowych zawodów

PGE Ekstraliga terminarz 2024
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Redakcja

PGE Ekstraliga terminarz 2024: daty, mecze i wyniki żużlowe – Sprawdź harmonogram żużlowych zawodów


Zapraszamy do podróży przez sezon PGE Ekstraligi 2024! W tym roku świat żużla obiecuje emocje na najwyższym poziomie, a wszystko to zacznie się od ekscytującego terminarzu zawodów. PGE Ekstraliga 2024 przyniesie niezapomniane chwile, gdy najlepsi żużlowcy i drużyny staną do rywalizacji na torze.

Dowiedz się, kiedy i gdzie odbędą się najważniejsze spotkania, śledź wyniki na naszej stronie oraz zanurz się w atmosferze zaciętej walki o miano Mistrza. Sprawdź pełen terminarz PGE Ekstraligi 2024 i bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w najlepszej lidze świata żużlowego ścigania!

1. kolejka (12, 14 kwietnia):
piątek: Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa
piątek: Betard Sparta Wrocław – Enea Falubaz Zielona Góra
niedziela: ebut.pl Stal Gorzów – For Nature Solutions KS Apator Toruń
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Platinum Motor Lublin

2. kolejka (19, 21 kwietnia):
piątek: Platinum Motor Lublin – ebut.pl Stal Gorzów
piątek: For Nature Solutions KS Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
niedziela: Tauron Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
niedziela: Enea Falubaz Zielona Góra – ZOOleszcz GKM Grudziądz

3. kolejka (26, 28 kwietnia):
piątek: Platinum Motor Lublin – For Nature Solutions KS Apator Toruń
piątek: Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Fogo Unia Leszno – Enea Falubaz Zielona Góra
niedziela: ebut.pl Stal Gorzów – Tauron Włókniarz Częstochowa

4. kolejka (3, 5 maja):
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
piątek: For Nature Solutions KS Apator Toruń – Betard Sparta Betard Sparta Wrocław
niedziela: Tauron Włókniarz Częstochowa – Platinum Motor Lublin
niedziela: Enea Falubaz Zielona Góra – ebut.pl Stal Gorzów

5. kolejka (17, 19 maja):
piątek: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
piątek: Platinum Motor Lublin – Enea Falubaz Zielona Góra
niedziela: Tauron Włókniarz Częstochowa – For Nature Solutions KS Apator Toruń
niedziela: ebut.pl Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz

6. kolejka (24, 26 maja):
piątek: Fogo Unia Leszno – Platinum Motor Lublin
piątek: Enea Falubaz Zielona Góra – Tauron Włókniarz Częstochowa
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – For Nature Solutions KS Apator Toruń
niedziela: Betard Sparta Betard Sparta Wrocław – ebut.pl Stal Gorzów

7. kolejka (31 maja, 2 czerwca):
piątek: Tauron Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: ebut.pl Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
niedziela: Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Betard Sparta Wrocław
niedziela: For Nature Solutions KS Apator Toruń – Enea Falubaz Zielona Góra

8. kolejka (7, 9 czerwca):
piątek: Platinum Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Tauron Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
niedziela: For Nature Solutions KS Apator Toruń – ebut.pl Stal Gorzów
niedziela: Enea Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Betard Sparta Wrocław

9. kolejka (21, 23 czerwca):
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Enea Falubaz Zielona Góra
piątek: Fogo Unia Leszno – For Nature Solutions KS Apator Toruń
niedziela: Betard Sparta Betard Sparta Wrocław – Tauron Włókniarz Częstochowa
niedziela: ebut.pl Stal Gorzów – Platinum Motor Lublin

10. kolejka (5, 7 lipca):
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Betard Sparta Wrocław
piątek: Tauron Włókniarz Częstochowa – ebut.pl Stal Gorzów
niedziela: For Nature Solutions KS Apator Toruń – Platinum Motor Lublin
niedziela: Enea Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno

11. kolejka (19, 21 lipca):
piątek: Platinum Motor Lublin – Tauron Włókniarz Częstochowa
piątek: Betard Sparta Betard Sparta Wrocław – For Nature Solutions KS Apator Toruń
niedziela: Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: ebut.pl Stal Gorzów – Enea Falubaz Zielona Góra

12. kolejka (26, 28 lipca):
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – ebut.pl Stal Gorzów
piątek: Enea Falubaz Zielona Góra – Platinum Motor Lublin
niedziela: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Betard Sparta Wrocław
niedziela: For Nature Solutions KS Apator Toruń – Tauron Włókniarz Częstochowa

13. kolejka (2, 4 sierpnia):
piątek: Platinum Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
piątek: Tauron Włókniarz Częstochowa – Enea Falubaz Zielona Góra
niedziela: For Nature Solutions KS Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: ebut.pl Stal Gorzów – Betard Sparta Betard Sparta Wrocław

14. kolejka (9, 11 sierpnia):
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Tauron Włókniarz Częstochowa
piątek: Fogo Unia Leszno – ebut.pl Stal Gorzów
niedziela: Betard Sparta Betard Sparta Wrocław – Platinum Motor Lublin
niedziela: Enea Falubaz Zielona Góra – For Nature Solutions KS Apator Toruń

Część finałowa

15. kolejka (ćwierćfinały) – 23, 25 sierpnia (piątek, niedziela)

16. kolejka (ćwierćfinały, rewanże) – 1 września (niedziela)

17. kolejka (półfinały) – 6, 8 września (piątek, niedziela)

18. kolejka (półfinały, rewanże) – 13, 15 września (piątek, niedziela)

19. kolejka (finały):
20 września (piątek) – mecz o 3. miejsce
22 września (niedziela) – mecz o 1. miejsce

20. kolejka (finały, rewanże) – 29 września (niedziela)

350499953 227574626652159 7912265698194416387 n
Fot. Paweł Wilczyński
Znamy cały terminarz
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×