Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Patrick Hansen przekazał wieści kibicom i wrzucił zdjęcia oraz nagranie ze szpitala!

Patrick Hansen
Fot. Instagram Patricka Hansena

Autor: Jakub Bielak

Patrick Hansen przekazał wieści kibicom i wrzucił zdjęcia oraz nagranie ze szpitala!

Patrick Hansen zamieścił w poniedziałek przed 15 nowy post na Instagramie. Poinformował w nim o wszystkich kontuzjach i urazach, jakich doznał, a także podziękował klubowi oraz kibicom za wsparcie. Serce rośnie, widząc takie obrazki!

Tego juniora w Bydgoszczy nie mogą się doczekać. Zdobył już srebro IMŚ!

„W pierwszej kolejności chciałbym bardzo podziękować prezesowi Mrozkowi i klubowi ROW Rybnik, Panu Andrzejowi oraz Janowi Garcarek za pomoc oraz szybka organizacje, rodzinie i narzeczonej, całemu personelowi medycznemu w Ostrowie i Kaliszu oraz kibicom.

W sobotę przeszedłem operację kręgosłupa, która przebiegła dobrze. Mam złamany krąg L1, uszkodzony rdzeń kręgowy ale nie przerwany! złamaną kostkę oraz uszkodzone płuca. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj lub jutro do południa przejdę drugą operacje na kostkę. Zostanę w szpitalu 7-10 dni a następnie będę przewieziony do ośrodka rehabilitacyjnego w Krakowie, gdzie zostanę minimum 2 miesiące. Przede mną długa i ciężka rehabilitacja ale zrobię wszystko, aby wrócić jak najszybciej do sprawności i siąść na motor!” – tak brzmi wpis zamieszczony przez Duńczyka (pisowania oryginalna).

Jak widać, Duńczyk jest w bojowym nastroju i już myśli nie tylko o powrocie do pełnej sprawności, ale także o powrocie do jazdy na motocyklu żużlowym. Póki co jest zdecydowanie zbyt wcześnie, by analizować, kiedy i w jakiej formie Hansen będzie w stanie wrócić do żużla. Najważniejsze jest to, że zawodnik ROW-u Rybnik będzie chodził, bo to przecież o to wszyscy drżęliśmy najbardziej. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Patrickowi wytrwałości i dużo siły podczas całego procesu rehabilitacji!

Poniżej post z Istagrama. Na samym końcu krótki filmik, na którym zawodnik pokazuje, jak rusza nogami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *