Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Orzeł Łódź prezentuje zawodnika, który ma być częścią rewolucji kadrowej

Orzeł Łódź
Fot. Daniel Kaczmarek / Facebook

Autor: Jan Kamiński

Orzeł Łódź prezentuje zawodnika, który ma być częścią rewolucji kadrowej

Minionego sezonu H. Skrzydlewska Orzeł Łódź zdecydowanie nie może zaliczyć do udanych. W związku z tym klub podjął wyzwanie radykalnej przebudowy kadry, która będzie reprezentować zespół w następnym roku. Klub poinformował na mediach społecznościowych, że jednym ze wzmocnień będzie Daniel Kaczmarek.

Tegoroczne rozgrywki w wykonaniu 26-letniego żużlowca obfitowały bardzo nierówną formą. W barwach Wybrzeża Gdańsk wystąpił we wszystkich możliwych spotkaniach i mógł się pochwalić średnią biegową na poziomie 1.554, co na pewno w pełni nie mogło go zadowolić. Teraz natomiast zdecydował się na zmianę otoczenia.

Daniel Kaczmarek stał się jednym z elementów rewolucji łódzkiego składu. Pod wodzą nowego trenera, Marcina Jądera, będzie miał za zadanie pomóc zespołowi w uzyskaniu lepszej pozycji i nie pozwolić na powtórzenie sytuacji z ubiegłego sezonu, gdzie ekipa Orła Łódź zajęła 7 miejsce w ligowej tabeli. Jak będzie wyglądał pełny skład łodzian w przyszłym roku? Tego będziemy mogli dowiedzieć się już w najbliższym czasie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×