Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Orzeł Łódź ogłasza pozostanie dwóch młodych zawodników

Orzeł Łódź
Fot. Edyta Wojdeł

Autor: Jan Kamiński

Orzeł Łódź ogłasza pozostanie dwóch młodych zawodników

W zeszłym sezonie zespół z Łodzi musiał pogodzić się z walką o utrzymanie i brakiem występów w fazie play-off. Wierzą zatem, że w następnym sezonie będą mogli nawiązać walkę z najlepszymi, by przedłużyć swój sezon po rundzie zasadniczej. Ma w tym pomóc zachowanie w klubie dwóch młodzieżowców.

Podczas minionych rozgrywek, które H. Skrzydlewska Orzeł Łódź zakończył na 7 miejscu, trudno było szukać solidnych elementów, żaden z zawodników nie minął granicy średniej biegowej na poziomie 2 punktów. Wsparcie nie przychodziło także z występów zawodników na pozycjach juniorskich, gdzie Mateusz Dul i Aleksander Grygolec stale notowali słabsze spotkania. W obliczu odejścia tego pierwszego działacze musieli zadbać o parę młodych zawodników, którzy będą mieli za zadanie rozwijać swoje umiejętności oraz przywozić ważne punkty w 2024 roku.

Klub ogłosił, że w zespole zostanie Aleksander Grygolec, który zapewne liczy na poprawę swojej średniej biegowej, wynoszącej 0.769, działacze liczą także na to, że będzie on miał coraz to większy wpływ na pozytywne wyniki zespołu. W formacji młodzieżowej ma wspomóc go młody 16-latek, Jakub Kiciński, który startami na łódzkiej Moto Arenie ma poszerzać swoje umiejętności. Pozostaje jedynie czekać na to, jak ostatecznie będzie wyglądać skład, którym będzie dysponował Maciej Jąder.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *