Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Oficjalnie: Wielki powrót do Ostrowa stał się faktem

Ostrowa
Fot. Czarny Productions

Autor: Jan Kamiński

Oficjalnie: Wielki powrót do Ostrowa stał się faktem

Doświadczony Australijczyk tegorocznej przygody z Unią Leszno nie może zaliczyć do udanych. Nawet pomimo tego, że wejście w sezon mogło napawać optymizmem, poważna kontuzja w trzeciej kolejce przekreśliła szansę na zabłyśnięcie w barwach Byków i pokazanie pełnego wachlarza możliwości. Liczy na to, że odejście do pierwszoligowego zespołu pozwoli mu odzyskać dawną formę.

Indywidualny mistrz świata z 2012 roku miał być jednym z liderów i mocnych elementów leszczyńskiego klubu w ubiegłym sezonie. Finalnie, zaprezentował się on jedynie w siedmiu spotkaniach, w których uzyskał średnią biegową 1.154. Wszystko przez pechowy i zarazem poważny uraz jednego z kręgów szyjnych, który zdefiniował dla niego środkową część rozgrywek i zmusił do kilkumiesięcznej przerwy.

Teraz natomiast, Chris Holder zdecydował się na powrót do klubu, który reprezentował w sezonie 2022. Klub z Ostrowa Wielkopolskiego ogłosił, iż doszedł do porozumienia z zawodnikiem. Dołącza on zatem do Gleba Czugunowa oraz Frederika Jakobsena, którzy również udali się w tym kierunku. W obliczu pozostania w klubie kontuzjowanego aktualnie Tobiasza Musielaka można z zaciekawieniem oczekiwać tego, jak drużyna zaprezentuje się w następnym sezonie rozgrywek i czy powalczy o dość szybki powrót do PGE Ekstraligi.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×