Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Jubileuszowy turniej Tobiasza Musielaka odbędzie się bez zmian. 30-latek będzie obecny na trybunach leszczyńskiego stadionu

Tobiasza Musielaka
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Jubileuszowy turniej Tobiasza Musielaka odbędzie się bez zmian. 30-latek będzie obecny na trybunach leszczyńskiego stadionu

Już w kolejną niedzielę na stadionie im. Alferda Smoczyka w Lesznie odbędzie się okolicznościowy turniej z okazji 15-lecia startów na żużlu Tobiasza Musielaka. Komplet Musielaka rozpocznie się o godzinie 14:00, a rozegraniu zawodów nie przeszkodzi ostatnia kontuzja Tobiasza.

W swoim ostatnim meczu 1. Ligi Żużlowej Musielak zanotował groźny upadek, co sprawiło, że złamał on kość piszczelową i musiał przejść operację tej nogi. Wszystko zakończyło się sukcesem, a jak 30-latek sam przyznaje w rozmowie z portalem elka.pl, zawody odbędą się zgodnie z planem, mimo, że miał on brać w nich normalnie udział. Stało się, jak się stało i popularny „Tofik” jest zmuszony do oglądania kolegów z trybun.

Nie tak to wszystko miało wyglądać, bo miałem w tym turnieju czynnie uczestniczyć, ale opatrzność zadecydowała inaczej i będę musiał to wszystko oglądać z trybun. Na domiar złego dopadła mnie jakaś infekcja i nie wychodzę z domu, ale mamy już organizacyjnie wszystko dopięte na ostatni guzik, tak w 95% – mówi Musielak w rozmowie z elka.pl.

Jubileuszowy turniej zostanie rozegrany w klasycznym formacie 20 biegów, po których zawodnik z największą ilością zdobytych punktów, zostanie zwycięzcą. W zawodach wezmą udział zawodnicy tacy jak: Grzegorz Walasek, Grzegorz Zengota czy Bartosz Smektała. Ponadto w przerwach na motocyklu pojawiać będzie się legenda Unii Leszno, Roman Jankowski.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *